Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігові відкрили фотовиставку, присвячену Павлопіль-Широкинській наступальній операції
Рекламодателям

Радио
Радио

У Чернігові відкрили фотовиставку, присвячену Павлопіль-Широкинській наступальній операції

У Чернігові відкрили фотовиставку, присвячену Павлопіль-Широкинській наступальній операції. Світлини з 5-ма бійцями Чернігівщини, які воювали за Широкине розмістили у художньому музеї імені Галагана.Павлопіль-Широкинська операція проходила з 10 по 15 лютого, тоді звільнили 5 населених пунктів, а лінія фронту була відведена до Маріуполя.

За словами організатора виставки Вадима Кирилова, сама виставка робилася для того, щоб люди побачили все, що відбувалося у ці дні під Широкино — не тільки безпосередньо бойові дії, а й те, як хлопці готувалися до бою, сам їх побут, як вони відпочивали.


На фотовиставці представили фотографії репортерів і власні світлини бійців.

«Чернігівці зробили великий внесок серед сотні людей, які брали Широкине і звільняли. Це справді вчинок, тому що я не знаю кращої операції зі звільнення українських територій. Це була дуже складна операція, у результаті якої 10 чоловік загинуло під час відбиття села і утримання цього села. Широкіне показало, що втрати бойовиків можуть бути в рази більше, ми можемо звільняти території, забирати своє і навіть без техніки», - сказав відвідувач виставки учасник бойових дій Олександр Тарнавський.

Фотовиставка у художньому музеї триватиме до 16 березня.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: виставка, фотовиставка, бійці, художній музей, UA: Чернігів

Добавить в:
 
 


Центр Комплект