• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Ім’я міністра з Чернігова Сергія Шкарлета використовують шахраї


Радио

Ім’я міністра з Чернігова Сергія Шкарлета використовують шахраї

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет попередив, що шахраї телефонують від його імені до освітян і держслужбовців і домовляються про зустрічі. Про це він заявив через свій Telegram-канал.«Останнім часом почастішали випадки, коли невідомі особи телефонують до освітян, держслужбовців та інших осіб і представляються міністром освіти і науки України Сергієм Шкарлетом, а далі намагаються від його імені домовлятися про зустрічі», – йдеться у повідомленні колишнього ректора університету «Чернігівська політехніка».


Він зазначив, що усі робочі дзвінки здійснює з телефонів приймальні міністерства, номери яких опубліковані на офіційному сайті в попросив звертатися за цими номерами у разі отримання підозрілих дзвінків від шахраїв.

Сергій Шкарлет також оприлюднив один з номерів, який використовують невідомі, що використовують його ім’я – (095) 779-34-88. Також він додав, що юристи міністерства вивчають цю проблему.

Джерело: 0462.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Сергій Шкарлет, шахраї

Добавить в:
 
 


Центр Комплект