У Березну привезли мощі з Греції Великомученика
У середу, на свято Покрови Пресвятої Богородиці, було освячено церкву в Березні. До нового храму зі Святої гори Афон, що в Греції, привезли частину мощів Великомученика й Цілителя Пантелеймона. Тепер вони зберігатимуться тут.
Церква у Березні складається з двох частин: літньої (більшої) – церкви Покрови Пресвятої Богородиці, і зимньої (меншої) – церкви Великомученика й Цілителя Пантелеймона. На даний час закінчився ремонт зимньої церкви і саме вона була освячена. Очолював освячення єпископ Чернігівський і Ніжинський Амвросій. На свято були запрошені гості, зокрема, церковні діячі, представники влади та спонсори.
Ця церква була побудована ще 1782 року. Зараз храм відновлюється. Ремонт проводиться силами і коштами місцевої релігійної громади та спонсорів. У планах – зведення 30-метрової дзвіниці.
Вже зараз на другому поверсі церкви розміщена трапезна, церковна бібліотека, недільна школа та зал для відпочинку паломників. За словами настоятеля церкви благочинного храмів Менського округу Василя Дендака, люди можуть безкоштовно використовувати трапезну для відбування похорон та поминок.
Сергій Лавський
Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш
Telegram.
Теги: Греція, мощі, храм, Сергій Лавський




