Мобільна версія сайту Головна сторінка » Новини » Місто і регіон » У Чернігові пройшов фінал чемпіонату України з настільного тенісу

У Чернігові пройшов фінал чемпіонату України з настільного тенісу

У Чернігові в спорткомплексі «Хімік» пройшов фінал чемпіонату України з настільного тенісу серед дорослих. Змагання тривали 4 дні, на них приїхали 11 чоловічих та 8 жіночих, загалом 85 учасників з усієї України. Про це Суспільному розповіла головна суддя змагань Інна Білащенко. Як проходили змагання, дивіться у сюжеті.



«Ми розігруємо комплект медалей в особистому заліку серед чоловіків та серед жінок, тобто сьогодні, 2 січня, були розіграні з першого по 16-ті місця. В особистому заліку у нас приймають участь 85 учасників, жінки і чоловіки разом. Нажаль є області, які не представлені, наприклад Чернігівська область тільки чоловіча команда, Одеська область навпаки тільки жіноча команда», – розповіла Інна Білащенко.

Серед жінок перемогу здобула спортсменка зі Львівщини, серед чоловіків – киянин. Троє спортсменів із Чернігівської області зайняли 4, 5 і 6 місце.

В командному заліку серед чоловіків Чернігівська область посіла друге місце.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: чемпіонат України, настільний теніс, змагання, UA: Чернігів

Додати в: