Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чернігівський пологовий будинок: повний комплекс медичних послуг з акушерства та гінекології

Чернігівський пологовий будинок: повний комплекс медичних послуг з акушерства та гінекології

Чернігівський міський пологовий будинок розрахований на 200 ліжок.Заклад надає акушерсько-гінекологічну допомогу всім жінкам незалежно від місця проживання та реєстрації. Потужності пологового будинку дозволяють приймати до 5 тисяч пологів на рік.

Впродовж 2020 року в Чернігівському пологовому будинку прийняли 2861 пологи, з них 49 багатоплідної вагітності. На початку минулого року була одна трійня.

Майже половина породіль – з Чернігівської області та інших куточків України та світу.

Базова акушерська допомога для всіх жінок безкоштовна. Перебування в стандартних післяпологових палатах безоплатне. За бажанням надається покращене харчування. Така послуга надається породіллі та членам її родини, з якими вона перебуває у сімейній палаті. Вартість покращеного харчування – 120 грн на добу.

За додаткову плату в разі потреби є післяпологові палати з покращеними умовами перебування.

Для родини, які обрали партнерські пологи, є сімейні пологові зали та післяпологові палати з усім необхідним.

У Чернігівському пологовому будинку є відділення з окремим ізольованим приміщенням для жінок хворих чи з підозрою на COVID-19. Для інфікованих жінок передбачений окремий вхід. В обсерваційному відділенні є пологова зала з усім необхідним та комфортні післяпологові палати.

З квітня 2020 року в обсерваційному відділенні народили 9 жінок з діагнозом COVID-19.

В Чернігівському пологовому будинку є відділення інтенсивної терапії новонароджених. Сюди потрапляють всі недоношені діти, які народилися в терміні до 34 тижнів вагітності.
Тут також лікують важкохворих дітей з груп високого ризику та тих, що потребують проведення інтенсивної терапії.

Медики активно застосовують сучасні перинатальні та неонатальні технології.

Проведення інтенсивної терапії новонароджених, первинна реанімація в пологовій залі, транспортування дитини до відділення з операційної та пологової залів, проведення респіраторної або дихальної підтримки.

У відділенні проводиться повне або часткове перинатальне харчування, інфузійна та імунокоригуюча терапії.

У відділенні інтенсивної терапії новонароджених виходжують дітей вагою від 500 грамів.

У Чернігівському пологовому будинку крім акушерської надається також гінекологічна допомога. Діє два гінекологічних відділення загальною кількістю 50 ліжок.
Лікарі вищих категорій надають всі види гінекологічної допомоги за сучасними світовими стандартами.

У Чернігівському пологовому будинку виконується весь спектр хірургічних втручань: лапароскопія, гістероскопія та метод електрохірургічного зварювання таканин.
Хірурги під час операцій широко застосовують абдомінальний та вагінальний доступи. Унікальність таких операцій полягає в мінімальному пошкодженні тканин, а відтак і в швидкому одужанні пацієнток.

Переваги хірургічних втручань вагінальним методом: зменшується тривалість операції та післяопераційного періоду, ризик виникнення ускладнень мінімальний.

Лікарі постійно підвищують рівень кваліфікації.

В Чернігівському пологовому будинку проводять гінекологічні операції і дівчатам.

В Чернігівському пологовому будинку сучасна, високоякісна апаратура, яка дозволяє проводити найскладніші оперативні втручання.

Відео телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Чернігівський пологовий будинок, хірургія, акушери, гінекологія, «Дитинець»

Добавить в: