• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Фельдшерка-художниця Олеся Науменко здобула перемогу в міжнародному конкурсі талантів


реклама

Фельдшерка-художниця Олеся Науменко здобула перемогу в міжнародному конкурсі талантів

 

Перед Різдвом корюківська художниця-аматорка Олеся Науменко отримала поштою подарунок — диплом міжнародного конкурсу «Golden Time Talent Season 17», який відбувся у Франції. Її автопортрет «Україночка» посів третє місце в номінації «Ілюстрація».


Талановита корюківчанка Олеся Науменко

Про конкурс їй розповіла письменниця Надія Семена. З творчою жінкою Олеся підтримує дружні стосунки, відколи проілюструвала її книжки. Задоволеними від співпраці тоді залишилися обидві. Тож Надія Юріївна й підштовхнула свою ілюстраторку до конкурсу.

Олеся зволікала з участю, бо малювати ніде не вчилася. Вона – фельдшерка Тютюнницького фельдшерського пункту. Хвилювалася, як виглядатимуть її роботи на тлі малюнків людей, за плечима яких – художні школи та інститути. Згодом заявку таки подала. Надіслала з десяток своїх робіт, три з яких журі виокремило, а одна – посіла третє місце. Йдеться про автопортрет, який Олеся назвала «Україночка».

Щоправда, організатори перепитували, чи має вона художню освіту

- Конкурс відбувався дистанційно у Франції, — розповіла Леся. – Минуло понад два місяці, відколи я надіслала свої роботи. Думала, напевне, не пройшли. Та й не вірила, що у конкурсі такого рівня мене, аматорку, оцінять. Аж ні – напередодні Різдва отримала диплом.
Олеся з відзнакою і конкурсою роботою


Для більшості її рідних і знайомих, які не знали про участь у конкурсі, перемога стала несподіванкою. І для Олесі теж. А також – поштовхом спробувати власні здібності у художніх конкурсах.

Нині Олеся Науменко продовжує малювати на замовлення. І чекає закінчення карантину, щоб відновити співпрацю з письменницею Надією Семеною з Києва та поетом з Новгорода-Сіверського, який готує свою першу збірку віршів.

Наталія Рубей, Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: художниця-аматорка, конкурс талантів, Олеся Науменко, Корюківка, Франція

Добавить в: