Мобільна версія сайту Головна сторінка » Новини » Місто і регіон » Найбільші збитки зазнає галузь будівництва

Найбільші збитки зазнає галузь будівництва

За даними статистичної звітності, підприємствами області (крім підприємств сільського господарства, малого бізнесу та бюджетних установ) за січень–серпень 2009р. отримано збитковий (сальдовий) фінансовий результат від звичайної діяльності до оподаткування  в сумі 189,4 млн.грн., тоді як минулорічний показник був прибутковим і дорівнював 214,0 млн.грн.

      Прибутковими  підприємствами, частка яких у загальній кількості становила 52%, отримано 277 млн.грн. прибутку.

     За  видами економічної діяльності  прибутковою була діяльність підприємств  торгівлі; ремонту автомобілів, побутових  виробів та предметів особистого вжитку (35,5 млн.грн.), фінансової діяльності (5,8 млн.грн.), з надання комунальних та індивідуальних послуг; діяльності у сфері культури та спорту (0,4 млн.грн.).

      Протягом  січня–серпня 2009р. збитково працювало 48% підприємств, які отримали 466,4 млн.грн. збитків.

     Найбільші збитки спостерігалися в промисловості, будівництві та тих, що здійснюють операції з нерухомим майном.

     Слід  зазначити, що з 22 районів області  тільки 8 працювали зі збитками. Значну суму збитків допустили підприємства м.Чернігова – 223,8 млн.грн. У той же час найбільш прибутково працювали підприємства Корюківського, Ічнянського та Козелецького районів.
 
 
Головне управління статистики у Чернігівській  області

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: криза, підприємство, збитки

Додати в: