• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » На Менщині браконьєри наловили 11 кілограмів риби на понад 10 тисяч гривень


На Менщині браконьєри наловили 11 кілограмів риби на понад 10 тисяч гривень

На озері поблизу Блистови 9 січ­ня двоє чоловіків ловили рибу за допомогою 10 поріжних сіток загальною довжиною 350 метрів.Браконьєрів виявили під час спільного рейду Чернігівського рибоохоронного патруля та поліції. На той час порушники встигли спіймати 11 кг риби – синця, ляща, щука та іншої. Браконьєрами виявилися жителі Осьмаків та Феськівки. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 10 574 грн.

На порушників складені протоколи про адміністративні правопорушення, які подадуть до Менського районного суду. На місце вчинення правопорушення викликали слідчо-оперативну групу Менського відділу поліції.

У правопорушників вилучено заборонені знаряддя лову та незаконно добуті водні біоресурси

Враховуючи значну шкоду, завдану рибному господарству України, відомості з цього факту поліція внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань.Чернігівський рибоохоронний патруль нагадує, що з 1 листопада на Чернігівщині діє заборона на вилов водних біоресурсів на зимувальних ямах. З розташуванням зимувальних ям у водоймах на території області можна ознайомитися на інтерактивній мапі на сайті рибоохоронного патруля.

Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: браконьєри, Менщина, риба

Добавить в: