Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Хібік врятував життя Максиму Прядку

Радио
Радио

Хібік врятував життя Максиму Прядку

6 січня близько першої ночі у будинку 21-річного Максима Прядка у Коропі загорілося. Максим, стомлений тренуваннями на стадіоні, спав. Зате не спав його кіт Хібік!


Максим Прядко

— Я прийшов, розпалив грубку, — пригадує події того вечора Максим. — Приліг. Години за півтори-дві ще підкинув дров. І заснув. Уві сні відчував приємний запах дров, як у бані. І так би міг вчадіти від того «приємного» запаху, якби не Хібік. Кіт підскочив, нявкнув, наче хто в хату зайшов. На його реакцію прокинувся і я. А в хаті повно диму! Вогню я не бачив. За Хібіка і надвір. Уже потім виявилося, що іскра потрапила у гіпсокартон, з якого зроблена арка у дверному отворі поряд з грубою. Якби не кіт, могла б і хата згоріти.

— Давно він у вас, такий вірний?

— Кіт народився 3 червня. Працюю обліковцем в ТОВ «Черешеньки», колега кошенят роздавала, запропонувала. Я ще роздумував: брати чи ні. Звичайний чорно-білий котик. Але взяв. Ото якби не взяв! Хто б мене врятував? Сам же живу. Мама померла від онкології у 2014 році, батько випивав, його не стало у 2018.

— Будинок від пожежі дуже постраждав?

— Жити поки не можна. Не стільки вигоріло, скільки закоптилося та залили водою, коли гасили. Я поки в тітки живу.

— А Хібік?

— Його до тітки не можна. У неї кішка породиста, не треба котячу кров змішувати. У мого знайомого пересиджує. У мене так ще більша зацікавленість якнайшвидше навести лад у хаті, забрати Хібіка і повернутися додому.

В інтернеті оголосили збір коштів для допомоги Максиму прядку.

— Мені так незручно! Звичайно, не знаю, як дякувати всім, хто мені морально і матеріально допоміг, підтримав. Але я ж нормально заробляю, впораюсь.

* * *

Бажаючі допомогти можуть долучитись: 5168 7573 4679 3526 (картка «ПриватБанку»).

Вікторія Товстоног, тижневик «Вісник Ч» №2 (1809), 14 січня 2021 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Максим Прядко, пожежа, Короп, «Вісник Ч», Вікторія Товстоног

Добавить в:
 
 


Центр Комплект