• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » В Україні скасували нічний тариф та інші пільги на електроенергію


В Україні скасували нічний тариф та інші пільги на електроенергію

Для українців діє фіксована ціна на електроенергію - 1,68 грн/кВт⋅годНаціональна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг скасувала нічний тариф на електричну енергію та низку інших пільг. Про це йдеться на сайті НКРЕКП.

Зокрема, в опублікованому документі йдеться про втрату чинності попередніх постанов регулятора, в яких передбачалися такі пільги:

  • на електроенергію для релігійних організацій;
  • для населення, що проживає у 30-кілометровій зоні навколо АЕС на рівні 70% від діючого тарифу на електроенергію. У цій постанові також було закріплено порядок розрахунку дво- і трьохзонного обліку електроенергії, що передбачає коефіцієнт 0,5 і 0,4 відповідно для тарифу на електроенергію, спожиту з 23:00 до 07:00;
  • пільги для юросіб, які оперують житловими комплексами для тимчасово переміщених осіб, тариф на електроенергію в розмірі тарифу для населення – 1,68 грн/кВт⋅год.
Крім цього, втратила чинність постанова НКРЕКП №220 від 26 лютого 2015 року "Про встановлення тарифів на електроенергію, що відпускається населенню".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кабмін скасував пільговий тариф на електроенергію для населення: чи перерахують субсидію

Нагадаємо, наприкінці минулого року в Україні скасували пільговий тариф на перші 100 кВт⋅год електроенергії для населення та встановили фіксовану ціну - 1,68 грн.

Згодом у Міненерго пояснили, що таке рішення було ухвалено задля уникнення стрімкого зростання тарифу для населення із січня 2021 року.

Джерело: Zik.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: електроенергія, пільги, НКРЕКП

Добавить в: