• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Доплати до пенсії одержать 88 тисяч мешканців Чернігівщини. Середній розмір підвищення - 354 гривні


реклама

Доплати до пенсії одержать 88 тисяч мешканців Чернігівщини. Середній розмір підвищення - 354 гривні

 

В області провели перерахунок пенсійних виплат у зв’язку з підвищенням із січня 2021 року показника мінімальної заробітної плати в Україні. Тепер вона — 6000 грн. Підвищені пенсії отримають 88,1 тис. осіб, які не працюють, досягли 65 років та мають страховий стаж: чоловіки — 35 років, жінки — 30 років. Мінімальна пенсія для них становить 2400 грн.Автоматичний перерахунок

Начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Юрій Юрченко повідомив, що перерахунок пенсій провели автоматизованим способом за матеріалами пенсійних справ.

Сума збільшення пенсії у кожного пенсіонера обраховується індивідуально, оскільки залежить від того, який страховий стаж він має і який заробіток одержував, коли працював. Середній розмір підвищення склав 354,20 грн.

Пенсіонерам, які працюють (провадять діяльність, що пов’язана з отриманням доходу і сплачують єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування), після звільнення з роботи або припинення такої діяльності, пенсія перераховується з урахуванням мінімальної заробітної плати, яка буде визначена на дату звільнення з роботи або припинення такої діяльності.

За рік що минув

Протягом 2020 року середня пенсія по області зросла на 411 грн, із 2764 до 3175 грн. Вісім разів підвищували пенсії для різних категорій громадян, зокрема, у зв’язку зі зростанням мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму.

Проводилась індексація пенсійних виплат. Вперше запровадили доплату громадянам, які досягли 80-літнього віку. У автоматичному режимі перерахували пенсійні виплати пенсіонерам, котрі продовжують працювати.

Також підвищили пенсії в разі втрати годувальника для членів сімей осіб, які брали безпосередню участь в АТО/ООС або забезпеченні її проведення.

Ірина Гайова, Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пенсія, перерахунок, Юрій Юрченко

Добавить в: