• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Володимир Духно – новий керівник ніжинської поліції


Володимир Духно – новий керівник ніжинської поліції

Вчора начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Володимир Нідзельський представив особовому складу ніжинської поліції нового очільника – Володимира Духна.На заході були присутні представники місцевої влади та керівники силових структур. Володимир Нідзельський привітав присутніх з новорічними та різдвяними святами.

– Я радий представляти в Ніжині нового керівника місцевої поліції Володимира Духна, який є справжнім професіоналом своєї справи та має 20-річний досвід роботи в органах внутрішніх справ, – відзначив Володимир Нідзельський.

Володимир Духно подякував за довіру та запевнив, що й надалі сумлінно виконуватиме свої обов’язки.Керівник главку поліції Чернігівщини також урочисто вручив ключі від квартири в багатоповерхівці Ніжина оперуповноваженому сектору кримінальної поліції Володимиру Кондратенку. Старший лейтенант Кондратенко, який нещодавно став батьком, щиро подякував за можливість відзначити новосілля в новобудові.

Володимир Нідзельський наголосив, що й надалі докладе максимум зусиль для забезпечення співробітників поліції новим житлом.

Gorod.cn.ua за матеріалами Сектору комунікації поліції Чернігівської області

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Володимир Духно, ніжинська поліція

Добавить в: