Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Двогодинні черги за онлайн-замовленнями, зачинені кафе: локдаун у Чернігові

Двогодинні черги за онлайн-замовленнями, зачинені кафе: локдаун у Чернігові

Двогодинні черги на онлайн-замовлення у магазинах, зачинені кафе, деякі заклади харчування переорієнтувалися на доставку. Яким був перший робочий день після введення локдауну, дізнавайтеся у сюжетіСергій Блудчій, покупець: «В интернете все заказали быстро, но тут простоял 1,5 часа».

Понеділок, 11 січня. 11 ранку, «Епіцентр». Сергій замовлення отримав, а от Денис приїздить сюди другий день поспіль. Покупку не забрав.

Денис Семенцов, покупець: «Вчора ми були, черга була майже в два рази більша, тому ми не вистояли – поїхали. Сьогодні черга менша. Ми постояли хвилин 15 і просунулись десь метрів на 5, тому це не реально».

Забрати замовлення можна протягом 3 днів. В самому магазині дозволяють купувати те, що не потрапило під заборону. Їжу, корм для тварин, товари першої необхідності, до решти полиць доступу немає.

Денис Семенцов, покупець: «Там все стрічкою обмежено і охорона стоїть».

Гіпермаркет «ВЕНА» зачинився повністю. Поруч частково закритий ТРЦ. Покупці ідуть, там працює супермаркет.

«Купувала олію».

«Купувала продукти. Та і все. Їжу на винос».

Ігор Лавський, покупець: «Купував дезодорант. І ходив за їжею. Черга невелика. Все працює нормально. Відділи з іншими товарами опечатані».

«Я нічого не купував. Зайшов з цікавості».

«Зайшли погуляти, проходили повз, вирішили зайти».

У кафе та ресторани відвідувачів не пускають. Власники деяких закладів переорієнтувалися на доставку їжі та самовивіз.

Анна Щербак, офіціантка кафе: «Ми працюємо в закритому режимі та на виніс. Тобто ви можете замовити по телефону, під’їхати і забрати. Або можна підійти до нас, ми вийдемо і розкажемо, що у нас є».

Марина Іванова, жителька м. Чернігова: «Мы все тут на улице делали. Поэтому проблем нет. Я в маске, персонал в маске».

Марина Скребець, адміністраторка ресторану: «Так як це все припало на вихідні та святкові дні, то добре працюємо. Зараз понеділок, тому трішки слабувато. Чекаємо».

Працівник служби доставки каже, що кількість замовлень збільшилась.

Ярослав Полегенько, працівник служби доставки: «Зазвичай 1,5 замовлення, зараз 2 замовлення, на годину».

Анна Стуканова приїхала до Чернігова з Менщини.

Анна Стуканова, гостя міста: «Хотілося б якось зігрітися, тому що ми, можна сказати, транзитом в Чернігові. Хотілося б не лише оглянути прикрасу міста – ялинку новорічну, а й посидіти з сім’єю, випити навіть щось саме елементарне – чашечку кави. Повністю все закрите і нікуди не можна зайти».

За 3 дні локдауну поліцейські склали 39 адмінпротоколів в області через порушення карантинних вимог.

Наталія Слабеняк, речниця міського відділу Нацполіції: «Найчастіше правопорушення фіксували в Чернігові, Ніжині та Прилуках. Протоколи складалися, як на фізичних осіб, так і на підприємців. На громадян, які не реагують на зауваження поліцейських та відмовляються вдягнути захисну маску поліція накладає адміністративну постанову, що тягне за собою накладення штрафу від 170 до 255 гривень».

Посилений карантин триватиме до 24 січня. У цей час забороняється перебувати без вдягнутих масок у транспорті та в приміщеннях, де перебувають люди. Документи, які посвідчують особу, потрібно мати з собою обов’язково.

Gorod.cn.ua за матеріалами сюжету UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: локдаун, магазини, кафе, ресторани, UA: Чернігів

Добавить в: