• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Де, на вашу думку, найкраще працювати?


Де, на вашу думку, найкраще працювати?

Найкраще працювати там, де багато платять, а робота легка, можна лише раз на місяць приходити. Таких посад чимало у Києві і навіть в Чернігівській області є. Але хлібні місця не для всіх, лише для своїх. А нам, чужим і зайвим, доводиться дуже тяжко добувати копійку.
Що думаєте?
«Бізнес може принести гарні кошти»

Микола Бабіч, пенсіонер, село Заїзд Прилуцького району:

— Краще працювати поряд з домом, у своєму селі чи місті. Мої доньки теж спочатку працювали в селі, але після скорочення поїхали у місто. Одна донька — медичний працівник, інша працює у земельному управлінні. Я з дружиною двадцять п’ять років пропрацював на залізниці. Зараз вже на пенсії обоє. На той час нам подобалося і заробітна плата була гарна. А зараз тільки бізнес може принести гарні кошти, тому туди всі лізуть.

«В офісі — там красиво і тепло»

Валентина Турчина, пенсіонерка, село Бригинці Козелецького району:

— Краще всього працювати в офісі — там красиво і тепло. У мене ніколи не було блату на роботі. Я виросла сиротою, і все життя пропрацювала на фермі. Мої діти також працюють звичайними різноробочими. Про офіси тільки мріємо.

«Найкраще бюджетникам»

Лариса Жукова, фізична особа-підприємець, Ніжин:

— Враховуючи ситуацію минулого року, найкраще нашим бюджетникам. У березні, коли був суворий карантин, вони припинили прийом громадян, сиділи в кабінетах, чайок попивали, і отримували зарплати і премії. А переважна більшість підприємців навіть податки і орендну плату не мали з чого сплатити. У бюджетників і пільги, і допомоги, і соцпакет, і відпустки тривалі. А мені щоб вижити, доводиться кілька років працювати без відпустки. У них завжди багато вихідних і робота «не бий лежачого».

«Затребувані робітничі професії»

Ольга Горбатенко, діловод Слабинської селищної ради, Чернігівський район:

— Працюю діловодом, і для мене це найкраща робота. На мою думку, затребувані завжди робітничі професії, які пов’язані з будівництвом. Якщо ти гарний майстер — то всюди зможеш заробити копійчину. Однак і спеціалістів таких мало тут залишилося, усі добрі виїхали за кордон. І працюють там не за гривні, а за євро. Знайома нещодавно ремонтувала дім і шукала майстра. Ледь-ледь знайшла.

«Працювати треба за покликанням»

Олена Седляр, продавець, місто Семенівка:

— Я вивчилася на бухгалтера, але працюю не за професією. В моєму місті важко знайти роботу бухгалтера. Радію, що хоч можу працювати продавцем і отримувати вчасно заробітну плату. Адже знайомі жаліються, що в них на роботах йде велике скорочення і люди сидять як на пороховій бочці, бо можуть звільнити у будь-який момент.

«Все залежить від знань, досвіду, уміння працювати і везіння»

Олег Рябець, заступник голови Козелецької райдержадміністрації:

— З точки зору зарплати і отримання прибутків найвигідніше займатися бізнесом. В житті все залежить від того, як людина себе реалізує. Від знань, досвіду, уміння працювати і везіння. Держслужбовець на ставці, як не крути.

Інша справа топ-менеджери великих державних компаній і топ-менеджери, які працюють у олігархів. Їхні мізки приносять компанії мільйонні прибутки. І за свою роботу вони отримують гідну зарплату.

Тижневик «Вісник Ч» №1 (1808), 7 січня 2021 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: опитування, робота, «Вісник Ч»

Добавить в: