• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Резиденції Діда Мороза побувало з сотню діток


У Резиденції Діда Мороза побувало з сотню діток

З 20 по 31 грудня у Бобровицькому будинку культури вперше працювала безкоштовна Резиденція Діда Мороза. Її відвідала сотня дітей.


Дід Мороз — Зіновій Фурманець

— Працювали по понеділках, четвергах і неділях. Одні діти приходили з батьками, були й такі, що самі, без дорослих, — перераховує Олена Ярошевська, художній керівник місцевого будинку культури. — Дід Мороз — Зіновій Фурманець, аматор, котрий грає в оркестрі, співає в хорі. Колись давно був заввідділом культури. Я була його помічницею. Дітлахи сиділи у Діда на руках, читали йому віршики, співали пісеньки, розповідали, як пройшов рік. Несли і листи з проханням подарунків і на цей Новий рік, і на наступний. Дехто з батьків тут же приносив подарунок, задуманий в листі. Я передавала його Діду, а той вручав дитині.

Якщо дитинка приходила сама, без дорослих, Мороз давав їй заздалегідь закуплених цукерок. Не лишати ж малечу без свята, якщо прийшло без мами-тата.

— Усі віршики розповідали і пісеньки співали?

— Були такі, що не те, що говорити, самі дійти ще не могли, на руках їх заносили, — сміється Олена Геннадіївна. — Малеча зовсім. З Дідом фото зробили та й пішли. Були такі, що просто на руках посиділи у бороданя.

— Де костюм брали, бороду?

— Років п’ять уже той костюм у будинку культури «живе», бережемо.

— Карантин. Які обмеження застосовували?

— Не більше однієї дитини і одного дорослого має знаходитись у Резиденції, крім самого Діда Мороза. От і все.

— А на площі гуляння були?

— Не дозволили. Сцену, правда без даху, тільки возвишеніє, поставили, а концерт провести не можна. Ялинку прикрасили, гірлянди запалили.

Без концерту, зате з оленем і каретою


Центр Носівки

У Носівці також святкових заходів не було. 19 грудня «запалили» ялинку.

— Думали після 19-го одразу локдаун, а його не сталося. Так і лишилися без святкового концентру наживо, тільки відео на нашій сторінці в соцмережі, — зітхає В’ячеслав Ворошилов, директор Носівського міського будинку культури. — Зате спільними зусиллями працівників КП «Носівка-Комунальник», Публічної бібліотеки і будинку культури — прикрасили ялинку і площу. Біля ялинки поставили металевих оленя з каретою. На ялинці — кульки і гірлянди.

— Іграшок добавляли цьогоріч?

— Міська рада закупила триста кульок і чотири нові гірлянди, — хвалиться В’ячеслав Миколайович. — Були старі. Міськрада попросила допомогти «Комунальнику» їх відсортувати. Бо вони лежали в підвалі, заплутані гірляндами. Ми пересортували, розплутали. Вішали так: на дванадцять гірлянд по 27 кульок, на тринадцяту — 25, на чотирнадцяту — 20 (усього 369). Яскраво на площі!

— Що ще з новинок у цьому новорічному сезоні?

— Вперше прикрасили стовпи. Шарами, що залишились, завішали дерева на площі.

Вікторія Товстоног, тижневик «Вісник Ч» №1 (1808), 7 січня 2021 року. Фото з інтернету

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Резиденція Діда Мороза, Бобровиця, Носівка, новорічне місто, ілюмінація, «Вісник Ч», Вікторія Товстоног

Добавить в: