• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Анна Коваленко, голова ОДА чи Олена Дмитренко, голова облради — чиє буде зверху?


Анна Коваленко, голова ОДА чи Олена Дмитренко, голова облради — чиє буде зверху?

Все-таки Чернігівщина — особлива область. Де ще, скажіть, таке можливо, або бувало, або може бути, щоб і голова ОДА і голова облради — жінки? А у нас саме так.


Олена Дмитренко


Анна Коваленко


Молода, завзята і столична Анна Коваленко очолює ОДА. З Києва чомусь до нас, звідки всі мріють втекти.

Досвідчена і прагматична Олена Дмитренко, голова облради, нарешті вирвалася з Козельця в Чернігів.

І от вони не дійдуть згоди, як має працювати обласна рада і хто повинен її очолювати.

Якби чоловіки, то зустрілися б, випили по чарці і щось уже б порішали. А жінки не п’ють, бо чоловіки і так красиві. І взагалі, домовлятися по-тихому — то не наш метод. Принаймні, такий висновок можна зробити з того, що коїться в області.


Анна Коваленко і Олена Дмитренко обмінялися гучними публічними заявами. Коваленко оприлюднила свою 31 грудня, на сайті ОДА. Дмитренко — 4 січня на сайті облради.

У заяві голови ОДА йдеться про те, що до Анни Коваленко надійшов лист від п’яти опозиційних партій облради («Наш край», «ВО «Батьківщина», Опозиційна платформа – За життя», «За майбутнє», «Європейська Солідарність») з повідомленням про порушення під час першого засідання обласної ради.

«Замість того, щоб налагодити співпрацю, «виступає представником інтересів 5-ти партій», — відповіла на це Дмитренко та заступники голови.

Облрада, після першої сесії, збиралася вже двічі, але роботу так і не розпочала.

Що далі, що буде, якщо облрада не збереться втретє? Знаючі люди кажуть, що нічого страшного не станеться. Принаймні, у першому кварталі.

А як же зарплати бюджетників? Місцеві експерти кажуть кожен своє, залежно від того, з чиєї руки годуються. Тому запитала немісцевого, але такого, що був місцевим.

— Установи будуть фінансувати по 1/12 минулого року, — заспокоїв Олег Медуниця, громадський діяч, колишній нардел (свого часу працював на Чернігівщині). — А не буде видатків розвитку, яких і так у першому кварталі не буває. І в обласних бюджетах цього року вони мінімальні. А ось якщо не домовляться до травня, тоді будуть проблеми.

Ольга Макуха, тижневик «Вісник Ч» №1 (1808), 7 січня 2021 року. Фото з Інтернету

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Чернігівська ОДА, обласна рада, Олена Дмитренко, Анна Коваленко, «Вісник Ч», Ольга Макуха

Добавить в: