• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » «17 днів температура була майже під 40»


«17 днів температура була майже під 40»

Галина Ільчук із Євминки, що на Козелеччині, на лікарняному після виписки з Козелецької районної лікарні. Лікувала «ковід».— Я не вірила у коронавірус, — ділиться. — Захворіла 2 грудня. Більше тижня пролежала вдома. І аналізи здавала, і КТ робила, і таблетки пила. 3 10 по 23 грудня лежала в лікарні. Вимучила мене хвороба. 17 днів температура була майже під 40. Не збивалася таблетками, уколи кололи, крапельниці ставали, сердечні ліки давали.

Персонал дуже хороший, — дякує. — «Кукурудзочки наші, голубочки наші», — медсестрички називали нас. Воно і смішно, і ласкаво. А знаєте, як багато значить ласкаве слово, коли людина хворіє. Лікарка-інфекціоністка Тетяна Руденко дуже відповідальна, до всіх однаково добре ставиться. Їжа у «ковідному» відділенні краща, ніж в інших. Уранці каша, хлібчик. В обід суп, каша або макарони і курки шматочок або сосиска. Увечері каша, яйце через день, сік. Якщо — люди з сіл лежать, то хіба наїздяться діти, навозяться їжі? Усе добре, але в 6 і 8 палатах холодно, з вікон дуло, поки плівкою не оббили.


— Холодно і сиро, стеля сира, — підтверджує Галина Цибаровська з Остра. Теж лікувала «ковід» у Козельці. — Невже не знайдуться спонсори, щоб замінити вікна, а бажано й двері у цих палатах? Щоб і хворим краще було, і медперсоналу?

На 4 січня по Козелецькому району з початку пандемії виявили 1480 хворих, повідомляє державна установа «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України». 1511 — по Корюківському. 1253 — по Варвинському. Вони у лідерах зі знаком мінус по підступній хворобі.

З початку пандемії по Чернігівській області захворіло 30547 чоловік. З них 1788 медпрацівників і 723 дитини. Одужало 17297, з них 2774 лежали в лікарнях. Померло 457. Найбільше смертей, якщо порівнювати райони, на Козелеччині — 26, на Борзнянщині — 24, на Прилуччині — 23.

Тамара Кравченко, тижневик «Вісник Ч» №1 (1808), 7 січня 2021 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: коронавірус, Козелецька райлікарня, Галина Ільчук, Галина Цибаровська, Остер, «Вісник Ч», Тамара Кравченко

Добавить в: