• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Жінки, які народили 1 січня, отримали подарунки від Владислава Атрошенка


Жінки, які народили 1 січня, отримали подарунки від Владислава Атрошенка

Замість новорічного застілля ці жінки 1 січня зустріли в пологовому. Зі святами та народженням дітей їх привітав міський голова.Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Здоров’я міцного. Всього найкращого, щоб Боженька оберігав, допомагав на життєвому шляху. Всього самого-самого кращого».

Василь Гусак, головний лікар Чернігівського пологового будинку: «Традиційно, він кожен рік приходить, вітає наших дівчат, які народили 1 числа. Сподіваюсь, що так буде і надалі. Приємно і мені, і думаю, приємно і вам, що міський голова хоче вас бачити, і хоче вас поздоровити. З новим роком! Всіх зі святами».

Породіллі натомість подякували Владиславу Атрошенку за умови, створені в пологовому будинку, котрі роблять їхнє там перебування комфортнішим.

Для Марини пологи 1 січня були другими. Вона вже має 10-річного сина. Обох дітей народжувала в Чернігівському пологовому. Відзначає, що умови значно змінилися.

За попередні 5 років медицина Чернігова отримала безпрецедентне фінансування. Значно оновили медичне обладнання і в пологовому будинку, для покращення якості надання медичних послуг, діагностики та лікування. Придбали й спеціальний кувез, завдяки якому значно збільшуються шанси вижити для передчасно народжених дітей. Сам пологовий повністю термомодернізували і зробили сучасну систему опалення.

Владислав Атрошенко також закликав жінок народжувати ще наступні покоління містян. Нагадаємо, за його ініціативи у 2017 році в Чернігові вперше в Україні з’явилася муніципальна програма підтримки народжуваності. Чернігівки, які народили першу дитину, отримують від міста по 5 тисяч гривень, другу – 10 тисяч і третю та більше – по 20 тисяч гривень.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: породіллі, пологовий будинок, подарунки, Владислав Атрошенко, Василь Гусак, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект