Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Обласний центр екстреної допомоги отримав 8 нових «швидких» та надсучасні навчальні манекени

Обласний центр екстреної допомоги отримав 8 нових «швидких» та надсучасні навчальні манекени

8 автомобілів швидкої допомоги і манекени для навчань отримав Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги. Про це Суспільному розповів керівник обласного центру екстреної медичної допомоги Ігор Даниленко. Чим укомплектовані нові автомобілі «швидкої», і як тепер навчатимуть екстреної медичної допомоги, дивіться у сюжеті.Чотири автомобілі залишаться у Чернігові, інші поїдуть до Ніжина, Козельця, Корюківки і Прилук.

«В цьому році, це перші Volkswagen Crafter, які поїхали на лінії по Україні. І саме Чернігівська область отримала найбільше. Автомобіль класу С коштує близько 3 мільйонів, автомобіль класу В близько 2,4 мільйона. Відрізняються вони обладнанням», - сказав директор підприємства «Ксенко Авто Продакшн» Олександр Кучерявін.

У березні-квітні очікують отримати ще 20 автомобілів.

Окрім автомобілів, у Центрі з’явилися манекени, які можуть імітувати стан і хвороби людини.

Ці манекени можна програмувати за допомогою планшету, таким чином змінювати стан чи симптоми. Практикуватимуться на них медики, рятувальники, поліцейські та всі ті, хто проходитиме навчання.

«Вартість проекту 3 мільйони гривень і ми закупили найсучасніші манекени, які існують у світі», - розповів Ігор Даниленко.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: швидка допомога, Ігор Даниленко, автомобілі, центр екстренної медичної допомоги, манекени, UA: Чернігів

Добавить в: