• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » 7,5 мільярдів гривень: на що у Чернігові витратять гроші за програмою розвитку ЖКГ


7,5 мільярдів гривень: на що у Чернігові витратять гроші за програмою розвитку ЖКГ

Два з половиною мільярди гривень мають витратити у Чернігові на капітальний ремонт доріг, парків, зупинок, фонтанів та пішохідних доріжок. Такі кошти заплановані у Програмі розвитку житлово-комунального господарства, яку ухвалили депутати Чернігівської міської ради на своєму пленарному засіданні 1 грудня.


Фото: Прес-служба Чернігівської міської ради

Програма розрахована на п'ять років. Загальна сума, яку планують витратити на розвиток інфрастуктури міста становить сім з половиною мільярдів гривень.


«Ми намагалися показати мінімальний об’єм видатків, який необхідний для підтримання і розвитку інфраструктури міста. Ми досить скромно прописала всі питання, які стосуються водоканалу, мережі та каналізації. Ця програма вона є параметром , яким в ідеалі треба було б виконувати роботи, але фактично розумію чи, що нам треба і розуміючи який в нас бюджет і розуміючи досвід який в нас є, попередніх 5 років», - сказав Ярослав Куц.

На капітальний ремонт доріг, парків, зупинок, фонтанів та пішохідних доріжок планують виділити 2 з половиною мільярди.

«Якщо в місті 3 мільйони квадратних метрів, то треба розуміти, що в рік треба робити 10%, ми за 5 років зробили 25%, (доріг) тобто ми виконуємо, як мінімум вдвічі менше об’єми робіт, які необхідно, але в програмі ми закладаємо те, що треба до державних будівельних норм. І це стосується всіх підрозділів ЖКГ міста: прибудинкових територій, приватного сектору, освітлення», - повідомив начальник управління ЖКГ.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ЖКГ, сесія, інфраструктура міста

Добавить в: