• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Поставили в хребет кріплення. А воно зруйнувалося. Потрібне нове


Радио

Поставили в хребет кріплення. А воно зруйнувалося. Потрібне нове

Семикласник Даня, син подружжя Мироненків з Прилук, уроки вчить лежачи. У хлопчика пошкоджений хребет. У дев’ять місяців видалили нейробластому (пухлину).


Євгенія з сином Данилом. Фото Євгенії Мироненко

Коли дитині було сім років, у київській багатопрофільній лікарні «Охматдит» йому поставили спеціальну конструкцію у хребет.

— Ухопили місце між лопатками і таз, а ту частину хребта, яка посередині, — вони нічого з нею не зробили, — ділиться мати Дані Євгенія Мироненко. — Хоча, думаю, розуміли, що хребет ростиме і буде деформація. Хребет кривитиметься убік. Я теж це одразу не запідозрила. Я ж не доктор. Вже потім допетрала, що так не мало бути.

Вони ж бачили тата нашого. Його зріст майже 2 метри. Хіба ж не знали, що Даня ростиме?

З «Охматдитом» розпрощалися. Знайшли інших лікарів. Ігор Курілець і його син, Ігор Ігоревич. Вони нейрохірурги. Працюють у Києві, за рубіж їздять оперувати. Сюди закордонних лікарів запрошують. Приймають у Київській першій обласній лікарні.

Картковий рахунок для небайдужих:


«ПриватБанк»: 4149 4991 3954 6400 Мироненко Євгенія ОлександрівнаДітям ставлять конструкцію, яка ніби росте разом з дитиною. Спиці роздвигаються. А нам тоді поставили просто фіксатор. І фіксатор не витримав, зламався.

Ми зараз не можемо рухатися вперед. Не можемо повноцінно займатися ногами. Укріпимо спину, реабілітацію, Бог дасть, почнемо. Стане хоч з ходунами переміщатися, вже буде добре.

Я й зараз з Данею займаюся зарядкою. Ноги масажую. Плечі. Щоб йому легше було. Щоб кровообіг був у шию, в голову. Спину не чіпаю.

Закінчила курси масажистів у медучилищі у Прилуках. І для сина користь, і можу зробити людям за якусь копійку масаж. Класичний, спортивний. Знаю показання, протипоказання.

Син у нас єдина дитина. Тато Дані працює в Києві.

Зараз найжахливіше для нас — вічна нехватка грошей.

Оперувати треба якомога швидше. Після Нового року поїдемо в Київ, в обласну лікарню. Потрібно близько 250 тисяч гривень. Є вже більше п'ятої частини потрібної суми.

Тамара Кравченко, тижневик «Вісник Ч» №48 (1802), 26 листопада 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Євгенія Мироненко, Прилуки, допомога, хребет, «Вісник Ч», Тамара Кравченко

Добавить в:
 
 


Центр Комплект