• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Коли слід звертатись до дитячого хірурга?


Коли слід звертатись до дитячого хірурга?

 

Усі батьки хочуть, щоб їхні діти були здоровими, тому постійно переживають, якщо щось не так. Але потрібно хоча б приблизно знати, до якого лікаря звертатися з проблемами, які зараз є у дитини. Консультація дитячого хірурга в Житомирі є на сайті за посиланням. Сьогодні ми докладно розберемо ситуацію, коли обов'язково потрібно звертатися до фахівця, а не чекати та намагатися вирішити проблему самостійно. Також розглянемо, з чого взагалі складається консультація, адже багато хто про це не знає.

Коли варто звертатися

Якщо говорити про профілактичні відвідини, то хоча б 4 рази дитину потрібно привести до фахівця:

 1. Коли збираєтеся віддати дитину у дитячий сад. Приблизно 3 роки.
 2. Перед тим, як дитина вперше піде до школи приблизно у 5-7 років.
 3. Після закінчення початкової школи приблизно у 10 років.
 4. У підлітковому віці приблизно перед закінченням школи.

Але далеко не завжди варто звертатися до фахівця тільки з метою профілактики. Ось основні ситуації, в яких краще звернутися відразу:

 • дитина отримала поранення, опік або, наприклад, після падіння є ймовірність перелому;
 • у дитини багато родимок на тілі, які з часом зростають все більше;
 • вріс ніготь;
 • кровотеча або банальний укус тварини;
 • часті болі у животі з іншими ознаками, наприклад, підвищеною температурою;
 • блювота, особливо, якщо вона часта.

Як відбувається консультація

Якщо говорити в цілому, то є 2 основні етапи:

 1. Опитування. Багато батьків думають, що не обов'язково довго сидіти, розмовляти з дитиною та ними, адже проблема банальна, наприклад, болить живіт. Насправді це не так. За допомогою розмови хірург може багато чого довідатися про стан дитини, інших можливих хворобах та можливу причину. Плюс, ви також повинні будете розповісти кілька моментів. Припустимо, як проходила вагітність або пологи. Так лікар здатний скласти повну картину.
 2. Огляд. З цим у батьків теж часто питання. Начебто потрібно дивитися живіт, адже він болить, а хірург починає дивитися інші частини тіла. Насправді це потрібно, адже людина — сукупність органів, які працюють разом. Якщо десь стався збій, постраждати може не тільки орган, який зараз турбує.


Ми розглянули основні випадки, коли точно потрібно вести дитину до хірурга. Також пам'ятайте про профілактику. Але не забувайте, що багато що залежить від вас і дитини. А саме, як ви відповісте на питання лікаря. Чим більше розповісте, тим з більшою ймовірністю він зможе правильно провести огляд та поставити діагноз.

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в: