• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » ФК «Україна» володар Кубку з футболу «Зимова Іскра 2020»


ФК «Україна» володар Кубку з футболу «Зимова Іскра 2020»

Запеклою та гострою виявилася боротьба у фіналі відкритого обласного Кубку з футболу «Зимова Іскра», який відбувся 28 листопада на стадіоні «Чернігів-Арена».
Нагадаємо, що цього року в змаганнях за Кубок взяли участь 16 команд. До фіналу пробилися команди ФК «Україна», яка в 1/8 перемогла ФК «Олишевка» з рахунком 4:0, в 1/4 фіналу команду «Авангард» (Мена) 7:1 у полуфіналі «Динамо» 6:1. Другим фіналістом став ковалівський «Спиртотвик», який в 1/8 переміг «Трудові резерви» 3:1, в 1/4 команду «Ураган» 4:0, а в 1/2 команду «Кайт» 5:2.
Фінал видався дуже напруженим і видовищним. Першим рахунок відкрив «Спиртотвик» але на початку другого тайму «Україна» зрівняла рахунок. Основний час гри так і не виявив переможця. Все вирішилось в післяматчевих пенальті. Тут влучнішими виявилися футболісти ФК «Україна» – 4:3.
Переможців так кращих гравців команд нагородив голова ЧОО ВФСТ «Україна» Андрій Кужельний.
Слід зазначити, що дев’ять років тому ЧОО ВФСТ «Україна» започаткувала в області чемпіонат «Зимова Іскра», а потім і Кубок, який в цьому році пройшов вже в восьме, а незабаром в обласному центру стартує черговий чемпіонат «Зимова Іскра».
Цей чемпіонат з кожним роком набуває все більшої популярності. В ньому грають як колективи фізкультури так і представники дворового футболу, а також приїжджають хлопці які грають за команди майстрів. «Зимова Іскра» – дуже важливий турнір для молоді та підтримки здорового образу життя. Попередній старт турніру заплановано на 5 грудня.
Більш світлин тут


Володимир Коваль

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: спорт, футбол, Кубок, Зимняя_Искра, стадион, ЧОО_ВФСТ_Україна, Кужельный

Добавить в: