• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Медичний скандал у Чернігівській області – жінку виписали з лікарні, а вона померла


Радио

Медичний скандал у Чернігівській області – жінку виписали з лікарні, а вона померла

Виписали з лікарні, а вона померла.

У місті Бобровиця, що на Чернігівщині медичний скандал. Опікуни 74-річної жінки звинувачують лікарів у байдужості. Мовляв, не долікували пацієнтку з пневмонією. Справу тепер розслідує місцева поліція. А до закладу навіть навідалися ревізори з області. Детальніше у сюжеті.Тетяна Дерека, опікунка: «Ось це інфекційне відділення. Ось третє вікно, де була її палата».

Тетяна біля лікарні показує палату, в якій лежала Катерина Іванівна. Їй було 74. Сюди з температурою її перевели із неврологічного відділення.

Тетяна Дерека, опікунка: «Вона почала скаржитися на головний біль. В неї почалися якісь коліки в серці, в неї почало віднімати ліву руку. Ми покликали сімейного лікаря. Вона її послухала. Сказала, в неї застій в легенях і її треба госпіталізувати».

Виписати з медзакладу пацієнтку нібито намагалися того ж дня.

Тетяна Дерека, опікунка: «Нам відкрили двері. Порозкривали роти на нас: «Забирайте її, навіщо ви нам її привезли».

Та зрештою лікування продовжили. Зробили аналіз на «ковід».

Тетяна Дерека, опікунка: «Ковід» не підтвердили».

Жінка скаржилася. Їй краще не ставало.

Тетяна Дерека, опікунка: «Вона лежала ніяка. Казала, мені погано, сил немає».

Уже за 6 днів попри це Катерину Іванівну виписали.

Тетяна Дерека, опікунка: «Коли прийшли до головного лікаря, він сказав, є така вказівка, щоб тримали в лікарні середньо- і тяжкохворих. Тобто Катерину Іванівну прирахували до легкої форми».

Далеко від лікарні жінка відійти не змогла. Це відео, яке записала її опікунка. Вона сиділа на лаві біля відділення і не могла підвестися.

Вдома жінці стало зле. Викликали «швидку».

Тетяна Дерека, опікунка: «Сказали, що в неї права легеня взагалі відмовила. Вона взагалі не функціонує».

Пані Катерину знову забрали до інфекційки. Там вона і померла вже наступного дня.

Тетяна Дерека, опікунка: «В неї серцево-легенева недостатність і не госпітальна двобічна пневмонія».

Історія набула розголосу у ЗМІ. Поліціянти відкрили кримінальне провадження.

Олексій Шевцов, в.о. керівника Бобровицького відділення поліції: «Неналежне виконання своїх професійних обов’язків медичним працівником. Покарання передбачає обмеження волі до 2 років, або позбавлення волі на той самий строк».

Уже допитали і Тетяну, і заввіділенням, котрий виписував літню жінку із лікарні. Спілкуватись на камеру той відмовився.

Лікар, який вів пацієнтку, запевняє, їй нашкодити тут ніхто не хотів і з лікарні не виганяли. Мовляв, стан жінки був близький до задовільного, а вона сама постійно просилася додому.

Костянтин П’ятковський, генеральний директор КПН «Бобровицька центральна районна лікарня»: «Вона всіх чоловіків називала Володя. Але це було більше через деменцію. Є такий неврологічний стан».

Це очільник медзакладу. Костянтин П’ятковський каже, зі слів персоналу, жінку кілька разів повертали у палату, бо та уже одягнена хотіла іти геть.

Костянтин П’ятковський, генеральний директор КПН «Бобровицька центральна районна лікарня»: «Ми підняли історію хвороби, в якій написано, що хвора виписана через наполягання хворої. І там є її записка: «Прошу доставити мене додому».

Виписував же, пояснює, Катерину Іванівну лікар, керуючись офіційними рекомендаціями щодо стану здоров’я пацієнтки. Чи не зарано, тепер має з’ясувати комісія з місцевих лікарів. До закладу навідалися і спеціалісти з області.

Між тим П’ятковський зізнається, медзаклад нині переповнений, зокрема і хворими на «ковід». Тож на рахунку кожний фахівець.

Костянтин П’ятковський, генеральний директор КПН «Бобровицька центральна районна лікарня»: «На кожного лікаря рекомендовано 20 пацієнтів, не більше. Зараз лежить 41 людина. І всі тяжкі».

Та якщо лікар усе ж провинився, його обіцяють не покривати.

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Бобровиця, Катерина Іванівна, скандал, Тетяна Дерека, Костянтин П’ятковський, «1+1», «ТСН»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект