Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Через страх повного локдауну магазини в ЧОРНУ П'ЯТНИЦЮ 2020 ЗМУШЕНI ЙТИ НА НЕБУВАЛI ЗНИЖКИ


Через страх повного локдауну магазини в ЧОРНУ П'ЯТНИЦЮ 2020 ЗМУШЕНI ЙТИ НА НЕБУВАЛI ЗНИЖКИ

 

АКТУАЛЬНО! Карантин вихідного дня та ймовірне введення локдауну змушує торгівельні мережі та крамниці шукати виходи із скрутного положення. Для того аби не залишитися за зачиненими дверима із горами нерозпроданого товару, переважна більшість із них пішла вже апробованим шляхом – продавати все за знижками, які у звичні часи межували б зі здоровим глуздом. Адже краще збути товар за ціною меншою за собівартість, ніж залишитися з ним зате без грошей.Саме тому цьогорічна Чорна п’ятниця в найбільшому торгово-розважальному центрі Чернігівщини «Голлівуд» буде гарячою, як ніколи.

Оскільки на вихідних ТРЦ не працює, то початок розпродажу довелося змістити на середину тижня. Тож, власне головний розпродаж року почнеться у середу і триватиме до п’ятниці.

Наші працівники пережили справжній шок, коли дізналися, які знижки будуть на цінниках протягом цих трьох днів. У попередні роки такого не бувало. Звичайно, сезонні розпродажі траплялися та щоб розпродавати все майже за безцінь, ніколи. Але нині це світова тенденція - постачальники знижують ціни і таке відбувається в усьому світі. Звичайно я не можу розкривати комерційну таємницю та говорити, якими саме будуть знижки на той або інший товар. Скоро покупці самі все побачать. Можу сказати лише одне – цифри на цінниках поменшають, як мінімум удвічі, а то й взагалі у кілька разів, – управляюча магазином «ТехноДискаунт» Тетяна Маркова.

В середньому, протягом трьох днів, знижки в усіх магазинах ТРЦ «Голлівуд» сягатимуть рекордних 70-90%. Вони торкнуться усього – одягу, взуття, речей потрібних у домашньому господарстві й навіть зазвичай дороговартісних побутової техніки та електроніки. Тож, можна передбачити, що всі хто давно планував придбати собі щось із асортименту торгово-розважального центру, прийдуть за омріяним товаром. Головне – встигнути придбати його поки все не розберуть інші охочі.

GOROD.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: чорна п'ятниця 2020 чернігів магазини трц голлівуд

Добавить в:


ЦентрКомплект