Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Перше засідання Чернігівської міської ради восьмого скликання


Перше засідання Чернігівської міської ради восьмого скликання

Складання присяги міським головою, обрання секретаря міської ради, створення депутатських фракцій та постійних депутатських комісій – такий короткий підсумок роботи першої сесії новообраної Чернігівської міської ради.
20 листопада у залі засідань Чернігівської міської ради відбулося перше засідання у складі міського голови та новообраних депутатів VIII скликання. Сесія скликана відповідно до Постанови Чернігівської міської територіальної виборчої комісії від 12 листопада.
Голова міської територіальної виборчої комісії відкрив сесію та оголосив про підсумки виборів та реєстрацію сорока двох новообраних депутатів Чернігівської міської ради і обраного голови міської ради Владислава Атрошенко.
Обраний вдруге Чернігівським міським головою Владислав Атрошенко при вступі на посаду склав присягу посадової особи місцевого самоврядування та присягу обраного міського голови.– Користуючись цією нагодою під час складання мною присяги перед чернігівцями – перед громадою міста Чернігова, славетного міста з більш ніж з 1300-літньою історією, хочу запевнити, що я дійсно усвідомлюю свою високу відповідальність в цей непростий час. Я дуже вдячний усім виборцям, які не дивлячись на певну небезпеку, яку несе сьогодні епідеміологічна ситуація, прийшли на дільниці та віддали свій голос. Як людина, я просто низько вклоняюся за цю довіру, – звернувся він до чернігівців одразу після присяги.

Відповідно до зроблених на початку сесії повідомлень, у ній створено 5 депутатських фракцій:
Фракція політичної партії «Рідний дім», головою якої є Дериземля Андрій Васильович, а заступником голови – Хольченкова Наталія Миколаївна.
Фракція політичної партії «Слуга народу», голова – Черненок Максим Петрович, заступник голови – Стрілець Олена Миколаївна.
Фракція політичної партії «Наш край», голова – Луценко Олександр Олегович, заступник голови – Родикова Марія Вадимівна.
Фракція політичної партії «Європейська солідарність», голова – Рейко Марина Миколаївна.
Фракція політичної партії «Опозиційна платформа «За життя»», голова – Сехін Віктор Олександрович, заступник – Голець Віталій Віталійович.

Також на сесії таємним голосуванням обрали секретаря Чернігівської міської ради. На нього за пропозицією міського голова Владислава Атрошенка була винесена кандидатура Олександра Ломаки.
Відповідно до протоколу лічильної комісії, за таке призначення проголосувало 30 депутатів. Проти було – 6 депутатів. Ще один бюлетень був недійсним, а 6 представників міської раді відмовилися брати участь у голосуванні – не отримали бюлетені.
Під час розгляду другого питання депутати міської ради затвердили кандидатури заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – керуючого справами виконкому. Ними стали Олександр Атрощенко та Сергій Фесенко відповідно. «За» таке рішення проголосував 41 депутат міськради.
Також депутати міської ради проголосували за утворення виконавчого комітету Чернігівської міської ради VIII скликання та затвердження його персонального складу. До нього увійшли загалом 7 осіб. А саме: Владислав Атрошенко, Олександр Ломако, Олександр Атрощенко, Сергій Фесенко, Олена Лисенко, Віктор Іванченко, Вадим Антошин. За такий склад виконкому було 33 голоси.
На своєму першому засіданні рада ухвалила рішення про утворення шістьох постійних депутатських комісій.

Головою постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, бюджету та фінансів обрано Волока Руслана Валерійовича.

Членами цієї комісії – депутатів міської ради:
- Бистрова Віктора Едуардовича;
- Вовка Павла Івановича;
- Должикову Ірину Олександрівну;
- Кухаря Владислава Вікторовича;
- Резніка Романа Наумовича;
- Стрілець Олену Миколаївну.

Головою постійної комісії міської ради з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин обрано Летуту В’ячеслава Васильовича.
У цій комісії працюватимуть депутати міської ради:
- Гармаш Павло Миколайович;
- Дериземля Андрій Васильович;
- Коваленко Володимир Вікторович;
- Малець Наталія Іванівна;
- Рашина Наталія Юріївна;
- Тарасовець Юрій Миколайович.

Головою постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв'язку та енергозбереження обрано Гриця Віталія Юрійовича.
Членами цієї комісії затверджено депутатів міської ради:
- Мандровного Ігоря Олександровича;
- Старікова Романа Михейовича;
- Тарасенка Артема Валерійовича;
- Хрустицького Віталія Анатолійовича;
- Черненка Максима Петровича.

Головою постійної комісії міської ради з питань cоціально-економічного розвитку, підприємництва, туризму та інвестиційної діяльності депутата міської ради обрано Луценка Олександра Олеговича.
Ця комісія складатиметься з депутатів міської ради:
- Бережного Віктора Миколайовича;
- Дарницьку Юлію Геннадіївну;
- Лазаренко Вікторію Леонідівну;
- Лобачову Юлію Миколаївну;
- Сехіна Віктора Олександровича;
- Шевчука Олександра Івановича.

Головою постійної комісії міської ради з питань освіти, медицини, соціального захисту, культури, молодіжної політики та спорту обрано Білогуру Василя Олексійовича.
Членами цієї комісії затвердили депутатів міської ради:
- Левченко Інну Миколаївну;
- Леник Галину Леонтіївну;
- Митрофанова Дмитра Юрійовича;
- Овчаренко Вікторію Станіславівну;
- Родикову Марію Вадимівну;
- Соломаху Ірину Григорівну.

Головою постійної комісії міської ради з питань регламенту, законності, прав і свобод громадян та запобігання корупції стала Хольченкова Наталія Миколаївна
.
До цієї комісії увійшли депутати міської ради:
- Голець Віталій Віталійович;
- Гусак Регіна Вікторівна;
- Демченко Катерина Костянтинівна;
- Кирієнко Сергій Владиславович;
- Лесун Лариса Володимирівна;
- Рейко Марина Миколаївна.

Більш світлин тут


Володимир Коваль

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: сесія, депутати, міська_рада, присяга, голова, Атрошенко, Ломако

Добавить в:


ЦентрКомплект