Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Хто очолив постійні комісії Чернігівської міськради


Хто очолив постійні комісії Чернігівської міськради

На першому засіданні Чернігівської міської ради VIII скликання обрали голів постійних комісій. Із шести голів п’ятеро – представники фракції «Рідний дім».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ломако став секретарем Чернігівської міськради
Комісію з питань комунальної власності, бюджету та фінансів очолив Руслан Волок, директор КП «АТП 2528».

Комісію з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин – В’ячеслав Летута. Підприємець, депутат міської ради минулого скликання від БПП «Солідарність».

Комісію із питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку та енергозбереження – Віталій Гриць. Президент телерадіокомпанії «Gold Future». Депутат міськради п’ятого скликання від «Батьківщини».


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігівська міськрада затвердила новий склад виконкому

Комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, туризму та інвестиційної діяльності – Олександр Луценко з «Нашого краю». Єдиний очільник комісії, який не представляє партію «Рідний дім». Керівник ТОВ «Укркорд».

Комісію з питань освіти, медицини, соціального захисту, культури, молодіжної політики та спорту очолив Василь Білогура, чинний начальник управління освіти і науки міської ради.

Комісію з питань регламенту, законності, прав і свобод громадян та запобігання корупції – Наталія Хольченкова, до недавнього – секретар міської ради.UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: постійні комісії, міськрада, сесія

Добавить в:


ЦентрКомплект