glo - легкий та потужний

На правах реклами.
Дана продукція призначена для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину.
Бажаючи знайти альтернативу класичному способу куріння через сигарети, люди шукають різні способи споживання тютюну. Останнім часом поширення набули прогресивні технологічні девайси. Споживачі це розуміють, і тому вибирають glo – пристрій для нагрівання тютюну.

У чому різниця?

  • Під час куріння тютюн у сигареті згорає приблизно за температури 900оС. Одночасно з цим вивільняються нікотин, смоли та інші токсини, що надходять до організму.
  • Пристрій glo не спалює тютюн, а нагріває його до 245-280оС,. На відміну від спаленого, нагрітий тютюн розкриває справжній смак. А аерозоль glo містить на 90% менше токсинів, ніж у звичному нам димі від сигарет *.

Що це за пристрій


glo – це невеликий пристрій для нагрівання тютюну, який поміститься навіть у кишеню ваших джинсів. Сьогодні пропонується купити одну з таких моделей:
  • gloтм hyper
  • gloтм pro
Вони відрізняються як дизайном, так і заявленими характеристиками. Пристрої gloтм hyper та pro працюють за унікальною технологією індукційного нагрівання, яка дозволяє отримати ще більше насичення від тютюну. Обидва девайси мають одразу 2 режими роботи – Standard і Boost, що прискорює процес нагрівання вдвічі та збільшує температуру до 280ºС. Пристрої gloтм hyper та pro мають різний дизайн та потребують стіки** різного формату – для hyper вони збільшені та мають на 30% більше тютюну, аніж стіки формату nano, які використовуються з пристроями pro.
Як згадувалося, пристрої glo працюють зі спеціальними стіками neo, тобто використовувати звичайні сигарети у девайсах неможливо. Сам же процес неймовірно простий і складається всього з 3 кроків:
  1. Необхідно відсунути затвор зверху і вставити стік у нагрівальну камеру;
  2. Натиснути на кнопку і почекати до 20 секунд для нагрівання стіку, залежно від моделі пристрою;
  3. Виконати сеанс, який триває близько 3-4 хвилин.

Асортимент стіків налічує багато смаків: від класичного тютюнового до фруктово-карамельного та тропічних фруктів https://myglo.com.ua/.

* Порівняння диму від спалюваного тютюну в стандартних сигаретах 3R4F (приблизно 9 мг смол) і аерозолю від нагрітого тютюну в пристрої glo™. Порівнюється 9 шкідливих компонентів, рекомендованих Всесвітньою Організацією Охорони здоров'я до зменшення. Це не обов'язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.

** Тютюновмісні вироби для нагрівання не є повністю безпечними і викликають звикання.

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в: