Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Учні Покошицької школи, що на Коропщині, продовжать навчатись у будівлі майстерні


Учні Покошицької школи, що на Коропщині, продовжать навчатись у будівлі майстерні

З понеділка, 23 листопада, учні Покошицької школи, що на Коропщині, продовжать навчатись у будівлі шкільної майстерні. Зараз двокімнатне приміщення перероблюють під навчальні класи. Учні з 1 по 11 клас навчатимуться там, бо батьки так захотіли – був варіант підвозу дітей до школи у село Деснянське, що за 8 кілометрів від Покошичів, сказав Суспільному начальник обласного управління освіти Микола Конопацький.«Батьки попросили дати якийсь перехідний період – поки понавчатись до понеділка дистанційно, щоб навести лад у тих шкільних приміщеннях, які можуть опалюватись дровами», – сказав Микола Конопацький.

Нагадаємо, 37 учнів школи у Покошичах перевели у майстерню з основної двоповерхової будівлі школи, бо майстерня опалюється дровами, а у школі опалення газове. Газу щколі цьогоріч не дали вперше з 1999 року. Причина відмови «Чернігівгазу» подавати школі паливо – котельня тепер не відповідає вимогам безпеки.

Зі слів Миколи Конопацького, розглядається також варіант підвозу учнів до школи в Авдіївку, що за 13 кілометрів від Покошичів.


«Має бути добра воля батьків – в якому закладі навчатись. Вирішувати будуть Понорницька громада – депутати, голова. Вже є варіанти підвозу – агропідприємство купило два автобуси, які проходять ліцензування».

Матеріали по темі:

З двоповерхової будівлі у майстерню переводять учнів школи у Покошичах: школі не пустили газ

Шкільна бідність: у Чернігівській області дітей навчають у двокімнатній майстерні

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Покошицька школа, освіта, школярі

Добавить в:


ЦентрКомплект