Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Чорна п’ятниця – найбільші знижки за всю історію


Чорна п’ятниця – найбільші знижки за всю історію

 

АКТУАЛЬНО Пандемія коронавірусу та пов'язані з нею карантинні обмеження внесли свої корективи у всі, так бо інакше пов'язані з торгівлею, сфери життя. Тож не дивно, що і традиційна для покупців та торгово-розважальних центрів Чернігова Чорна п’ятниця цьогоріч пройде геть за іншими правилами.Введений у державі карантин вихідного дня, а також побоювання, що незабаром буде запроваджений подібний до весняного локдаун спонукають, як дрібні крамниці, так і великі торговельні мережі в стислі терміни розпродати якомога більше товару. Як же вони це робитимуть?

Ідеальний час для розпродажів – традиційна Чорна п’ятниця. А для того аби покупці точно не вагалися з вибором, продавці робитимуть просто космічні знижки. З огляду на досвід весни і початку літа цього року, вони можуть сягати 70-90%. Але чому аж так багато?

Справа в тому, що ті ж одяг та взуття не можуть лежати на полицях безкінечно довго. По-перше, він завжди прив’язаний до пір року, адже взимку навряд чи хтось прийде до магазину купляти осінню куртку. А по-друге, модні тенденції не стоять на місці, й не факт, що брендові речі популярні цьогоріч залишаться такими й у році наступному. Тож між ризиком не продати товар взагалі та продати його за ціну, яка межує із собівартістю підприємці обирають другий варіант.

Завдяки аналогічним причинам, космічні знижки очікуються і на побутову техніку та речі домашнього вжитку. Як пише інтернет-видання «Ліга-новини» українці завжди активно скуповували побутову техніку та електроніку саме у Чорну п’ятницю. Великі мережі з продажу техніки, наприклад Фокстрот, Алло, Цитрус та Comfy вже анонсували - цьогорічна Чорна п'ятниця буде чи не найбільш чорною за всю історію мережі. Тож, цьогорічна Чорна п’ятниця у торгово-розважальних центрах Чернігова буде аж занадто чорною.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: чорна п'ятниця 2021 чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект