• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Переїзд біля Марківців закрили. Добираємось полем або в об’їзд


реклама

Переїзд біля Марківців закрили. Добираємось полем або в об’їзд

 

Від ранку 3 до 17.00 6 листопада на залізничному переїзді поблизу Марківців Бобровицького району — ремонтні роботи. Ті, хто з Козельця їхав до Бобровиці, тільки на переїзді дізнавалися, що треба об’їжджати. Кудою? Варіантів два: по польовій дорозі або повертатися назад до Козельця (майже 30 кілометрів) і їхати іншою дорогою. І жодних попереджуючих знаків про ремонт.Польова дорога через дощі і триденний об’їзд — повністю розбита. Багнюка і калюжі. Водії, котрі обирають цей шлях, курсують полями. Видно, де, коли і як сильно загрузали та буксували їх автівки. Хто обирає дорогу до Козельця, їде біль-менш асфальтованою трасою. Однак довше, з більшими затратами пального.

На сайті обласної Служби автодоріг є інформація про колійні роботи на переїзді біля Марківців. Серед варіантів об’їзду, два (без урахування польової грунтівки): Козелець - Козари - Носівка і Ніжин - Бобровиця - Нова Басань.

— Чому немає жодної попереджувальної таблички про ремонтні роботи на трасі з Козельця? — запитала в автодору.


— Ремонтні роботи проводить «Укрзалізниця», — пояснила Аліна Левочко, прессекретар Служби автомобільних доріг області. — Нам вони тільки надсилають інформацію про колійні роботи, їх час і місце.

— Можливо, водій не звернув увагу на знак об’їзду, він мусив бути, — запевнив Василь Карра, начальник відділу поточного утримання колій АТ «Укрзалізниця». — Встановленням знаків займається відповідний підрозділ дистанції колії. Не менше, ніж за два тижні, підрозділ з місцевою владою та поліцією узгоджує схеми об’їзних маршрутів. Після — встановлюють знаки. За невстановлений знак — фінансова відповідальність. Приїде поліція, перевірить, знака нема — підприємство мусить відповідати. Коли я працював на львівській залізниці, ще й розставляв людей, котрі попереджали про об’їзд під час ремонту залізничних переїздів.

* * *

От якби і на Чернігівщині людей розставляли, які б попереджали про об’їзд...

Вікторія Товстоног, тижневик «Вісник Ч» №46 (1800), 12 листопада 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: переїзд, об’їзд, Марківці, Бобровицький район, ремонтні роботи, «Вісник Ч», Вікторія Товстоног

Добавить в: