• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Наталію Романову поховали 7 листопада


Наталію Романову поховали 7 листопада

 

5 листопада померла Наталія Романова, заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації. «Рак-дурак так рано забрав Наташу Романову, яка з моєї легкої руки в 2006 році стала головою Чернігівської обласної ради», — написав того дня Олег Ляшко.


Наталія Романова та Олег Ляшко. 2006 рік. Фото зі сторінки Олега Ляшка

Романова пішла на 59-ому році життя. З хворобою боролася, як могла. Але нічого не можна було вдіяти.

Це вже друга Наталія з «верхів» Чернігівської ОДА, яку забрав «рак-дурак». 7 липня 2012 року на 50-ому році життя померла Наталія Білоус, заступник голови облдержадміністрації.


Прощання з Романовою було в обласній філармонії 7 листопада у суботу. Прийшов Павло Халімон, голова обласної організації партії «Слуга Народу». Сказав, що Наталія Андріївна була його класним керівником. Вона працювала вчителькою в Чернігівській школі, де він учився. Побувала Анна Коваленко, нинішня голова ОДА. Загалом, попрощатися прийшло чимало людей.

Поховали того дня у селі Редьківці під Черніговом. Там у Романових будинок. Чоловік Олег Романов — в.о. старости Редьківки.


Віталій Загайний, перший заступник голови ОДА та Анна Коваленко, голова ОДА прийшли попрощатися з Наталією Романовою. Фото Ольги Макухи

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №46 (1800), 12 листопада 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Наталія Романова, прощання, Чернігівська ОДА, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
 
 


Центр Комплект