Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Із семи сотень атовців 85 отримали по десять тисяч гривень


Із семи сотень атовців 85 отримали по десять тисяч гривень

Виконком Ніжинської міської ради затвердив список із 30 учасників бойових дій на виплату матеріальної допомоги в десять тисяч гривень.— Поспішали, щоб до Дня захисника України, люди отримали гроші. У вівторок, 13 жовтня, кошти капнули на рахунки, — говорить Ірина Назаріна, начальник сектора з питань прийому громадян і звернень відділу з питань діловодства та роботи зі зверненнями громадян Ніжинської міськради.

Це вже другий транш виплат у рамках міської цільової програми «Турбота» на 2020 рік. Першим 54 виплатили у квітні. Ще одному десять тисяч виплатили позачергово, потребував лікування онкозахворювання.

— Таким чином, кошти вже отримало 85 УБД, — підраховує Ірина Володимирівна.


— Як обирали людей, котрі отримають допомогу?

— Одразу домовилися: по мірі надходження заяв. Хто перший написав заяву — той першим і отримує, — пояснює Ірина Назаріна. — Було, що дзвонили спеціалістам, пізно кинулись, хотіли швидше. Але порядок є порядок. Зараз лишилося ще 176 заяв на отримання матеріальної допомоги. Ще треба мільйон 700 тисяч гривень. Сподіваємося, що цього року буде і третя виплата.

— Це вся кількість учасників бойових дій по Ніжину?

— Усього їх близько семисот. Маємо намір продовжити програму «Турбота» і наступного року. Поки всі не отримають допомогу. Навіть, якщо міська влада зміниться після виборів, наполягатимемо на необхідності продовження програми.

Вікторія Товстоног, тижневик «Вісник Ч» №43 (1797), 22 жовтня 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: виконком, Ніжин, матеріальна допомога, учасник бойових дій, АТО, «Вісник Ч», Вікторія Товстоног

Добавить в:


ЦентрКомплект