Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Анна Коваленко вийшла заміж, стала губернатором і чекає на поповнення


Анна Коваленко вийшла заміж, стала губернатором і чекає на поповнення

У четвер, 15 жовтня, у Качанівці Ічнянського району президент Володимир Зеленський представив області нового губернатора. Чернігівщиною тепер керує 29-річна Анна Коваленко.


Анна Коваленко (перша ліворуч) під час акції у славутицькому лісництві

Анна Миколаївна родом з Київщини. Була народною депутаткою, радником міністра оборони, заступником керівника Офісу Президента, активна учасниця Майдану.

Про те, що Анна Коваленко стане губернаторкою, заговорили наприкінці вересня. Ще раніше, 12 вересня, нині вже колишній губернатор Андрій Прокопенко оголосив, що подав у відставку.

На сайті президента з’явилися укази від 13 жовтня про звільнення Прокопенка і призначення Коваленко.

Андрій Прокопенко у своєму стилі записав відеоролик про діяльність і досягнення на посаді голови ОДА.

У день представлення в інтернеті з’явилась новина про те, що головнокомандувач Збройними силами 53-річний Руслан Хомчак одружився. І його дружиною стала Анна Коваленко.

Відео представлення голови ОДА транслювали в інтернеті, з’явилися і світлини.

У суботу, 17 жовтня на фото з акції «1000000 дерев за 24 години», яка проходила у славутицькому лісництві за участі Анни Коваленко, під теплою кофтиною неозброєним оком видно кругленький животик новопризначеної голови ОДА. Вона скоро стане мамою. Фото з підписом про сьомий місяць вагітності розмістила на своїй сторінці, а потім видалила Валентина Цербе-Несіна, відома біатлоністка.

Марина Забіян, тижневик «Вісник Ч» №43 (1797), 22 жовтня 2020 року. Фото з інтернету

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: голова ОДА, Анна Коваленко, акція, славутицьке лісництво, «Вісник Ч», Марина Забіян

Добавить в:


ЦентрКомплект