Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Вертоліт з президентом приземлявся у Южному


Вертоліт з президентом приземлявся у Южному

На Чернігівщину у четвер, 15 жовтня, президент Володимир Зеленський прилетів на гвинтокрилі. Так відбувається завжди. У якості посадкового майданчика обрали околицю села Южне Ічнянського району. По сусідству — місцеві городи. Найближчий Івана Горохівського.


Володимир Зеленський у «Качанівці». Фото з офіційного сайту Президента України

Саме там і зібрались місцеві, щоб подивитись на живого президента. Фото одразу ж почали викладати у соціальні мережі.

«Гелікоптери сідали в кінці села. Ми стоїмо на городах людських. Покликали — підійшов», — написала у фейсбуці Лариса Биль з Южного.

На сторінці Лариси знімки моменту зустрічі з Зеленським. Як той тисне Ларисі руку, вітається з її сином.


Проте на фото виглядає колючий дріт, що розділяє начальство і людей. Інтернет-спільноту така загорожа обурила. Та місцеві пояснюють, що тим дротом вже багато років тому від корів обнесли городи.

«У Южному президент лиш мав пересісти з вертольота в машину, тому зустрічі ані він, ані ми (сільські жителі) не планували!!! — пояснює Юлія Молібог з Южного у соцмережі. — Так сталося, що люди-дізналися про пересадку Володимира Зеленського за селом і невелика кількість зібралася, аби подивитися на Президента України і поспілкуватися з ним. Він, бувши чемною людиною, підійшов до людей і поспілкувався. Хоча міг би спокійно зробити вигляд, що нікого не побачив, сісти і поїхати собі у своїх справах.

Люди знаходилися на території земельної ділянки жительки села (от так чомусь їм захотілося стояти саме там). А той самий вже славнозвісний колючий дріт колись дуже давно відділяв людський город від пасовища для корів. А пан Зеленський, ну вибачте, не перескочив той дріт. І так сталося, що вони були по дві сторони «барикад».


Діти з Южного сфотографувались на фоні президентського гвинтокрила

Марина Забіян, тижневик «Вісник Ч» №43 (1797), 22 жовтня 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: гвинтокрил, Южне, Зеленський, «Вісник Ч», Марина Забіян

Добавить в:


ЦентрКомплект