Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » На битих не їжджу: Атрошенко сказав, чому продав Brabus


На битих не їжджу: Атрошенко сказав, чому продав Brabus

Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко продав автівку Brabus, яка торік у жовтні потрапила в ДТП біля Катерининської церкви. За кермом тоді був водій Атрошенка.«Якби б було б XIII сторіччя та події відбувалися в якійсь південній країні, то водій би вже був без голови... Факт відбувся, він завдав певної шкоди машині. Я на ній вже не їжджу. Я взагалі не їжджу на битих машинах, тому вона продана», - сказав Атрошенко.

Він додав, що на продажі «Brabus» він втратив суттєву суму, але автівка була дуже вдало застрахована у німців, тому вони виплатили суму, яка майже покрила різницю між ціною купівлі та ціною продажу.

Нагадаємо, ДТП за участі автомобіля «Brabus», який належить Владиславу Атрошенку, сталася 27 жовтня 2019 року на в’їзді у Чернігів біля підніжжя Катерининської церкви. Водій машини був тверезий. Спускаючись з гори, він не впорався з керуванням, виїхав на зустрічну смугу і врізався в огорожу. Трамованих нема, машина отримала механічні ушкодження.


Матеріали по темі:

У Чернігові біля Катерининської церкви Brabus в’їхав в огорожу. Автівка належить фірмі, де одним із власників є Атрошенко

На відео з камер спостереження водія Брабуса практично не видно

Атрошенко розповів, хто був за кермом Брабуса і що йому за це буде

120 тисяч гривень на ремонт зіпсованого відбійника: компенсував водій «Brabus» Олександр Коробко

*  *  *

Повне інтерв'ю Владислава Атрошенка проекту Суспільного "Кадри":UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Brabus, автомобіль, ДТП, Владислав Атрошенко

Добавить в:


ЦентрКомплект