Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Міський голова Владислав Атрошенко звернувся до чернігівців з приводу обмежувальних заходів


Міський голова Владислав Атрошенко звернувся до чернігівців з приводу обмежувальних заходів

Як ви вже знаєте, під час позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було ухвалено нове епідемічне зонування. Згідно з рішенням державної комісії Чернігів із 19 жовтня має посилити протиепідемічні заходи.Я хочу заспокоїти всіх містян – ми не зупиняємо роботу громадського транспорту, не
закриваємо заклади освіти та не забороняємо роботу бізнесу.
Водночас я підписав розпорядження, котрим у місті запроваджуються певні обмеження. Так, із 19 жовтня час роботу кафе та ресторанів буде скорочено до 21-ї години. Також ми змушені закрити розважальні зони в торговельних центрах, кінотеатри та заборонити масові заходи, на яких збирається понад 20 осіб.
Хочу наголосити, що всі ці обмеження ухвалюються заради вашої безпеки, але вони не матимуть жодного значення, якщо ви не дотримуватиметеся правил - не вдягатимете маску, не будете мити руки та користуватися дезінфектором.
Місто продовжує жити нормальним життям, усі служби працюють згідно з робочими планами.
На день голосування місто виділило додаткові кошти для забезпечення виборчих дільниць усіма засобами дезінфекції та індивідуальної безпеки.
А отже, 25 жовтня потрібно прийти на виборчі дільниці. Це безпечно і це – ваш громадянський обов’язок!

З повагою,
Ваш міський голова
Владислав Атрошенко

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в:


ЦентрКомплект