Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Чернігові не зупинятимуть громадський транспорт та не закриватимуть садки


У Чернігові не зупинятимуть громадський транспорт та не закриватимуть садки

У Чернігові не зупинятимуть громадський транспорт та не закриватимуть дитячі садки. Про це Суспільному повідомив заступник міського голови Олександр Ломако.За його словами, обмеження Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій щодо червоної карантинної зони носять рекомендаційний характер.

«Ми відчуваємо ситуацію по місту. Вона контрольована. По моїм відчуттям, ми - обласний центр, і нам приписують статистику людей, які роблять тести в місті, але не прописані в ньому», - сказав Олександр Ломако.


Також Ломако сказав, що 16 жовтня міська влада звірятиме статистику захворюваності на коронавірус з даними Обласного лабораторного центру.

З 19 жовтня громадський транспорт не зупинятимуть, дошкільні заклади працюватимуть. Роботу закладів громадського харчування обмежать у вечірній час. Також, за словами заступника міського голови, обмежать роботу розважальних зон у ТРЦ. Самі ж торгово-розважальні центри не закриватимуть. Парки та сквери працюватимуть.

Нагадаємо, Чернігів і Ніжин з понеділка, 19 жовтня, потрапляють у «червону» карантинну зону. Таке рішення ухвалили на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Про це у своєму Телеграм-каналі повідомив міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: громадський транспорт, червона зона, захворюваність, Олександр Ломако

Добавить в:


ЦентрКомплект