Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Громади Чернігівщини отримали шкільні автобуси


Громади Чернігівщини отримали шкільні автобусиТринадцять нових автобусів, які були виготовлені на Чернігівському автозаводі «Еталон», відправилися до освітніх закладів області. Ключі від новеньких шкільних автобусів отримали чотири відділи освіти райдержадміністрацій та дев’ять об’єднаних територіальних громад.

Автобуси були закуплені шляхом співфінансування. На них витратили майже 23,9 мільйона гривень, з яких 15,3 мільйона -це кошти освітньої субвенції з державного бюджетна решта 8,6 мільйона - співфінансування громад.


Автобуси виготовлені за екологічними стандартами Євро-5. Вони мають високий кліренс, що забезпечує підвищену прохідність. Забезпечено комфортний температурний режим. В салоні 30 місць, три - для осіб, що супроводжують. Сидіння просторі, обладнанані пасками безпеки, є відділення для рюкзаків та спортивних сумок.

Не забули і про систему безпеки. В автобусах передбачені запасні виходи, сигнальні кнопки для виклику водія, система проблискових маячків, що автоматично вмикаються під час посадки і висадки пасажирів, 2 вогнегасники, аптечка тощо. До базової комплектації входить магнітола, аудіосистема і мікрофон, що дає можливість організовувати шкільні екскурсії.

Марія Пучинець, «Чернігівщина» №42 (807) від 15 жовтня 2020

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: шкільні_автобуси, громади, Пучинець, Чернігівщина

Добавить в:


ЦентрКомплект