Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » До Дня Захисника України та Дня козацтва — безкоштовна стрижка для сосницьких чоловіків


До Дня Захисника України та Дня козацтва — безкоштовна стрижка для сосницьких чоловіків

13 жовтня у сосницькій комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» підопічних чоловіків стригли безкоштовно. Такий бонус від соцпрацівників мужчини отримали до Дня Захисника України (14 жовтня, також цього дня День Українського козацтва та Покрова Пресвятої Богородиці).— Усього у нас чотириста підопічних чоловіків, — розповіла в. о. директора (на час відпустки керівника) центру Олена Богданьок. — Але це кількість по всій громаді. Безкоштовна послуга — для жителів Сосниці. Майстер-перукар у нас працює на пів ставки, до 12 дня. Розраховуємо десь на півтора десятки «козаків». На десяту ранку підстриглось уже восьмеро. За дві години прийде ще десь стільки ж. Таку акцію проводимо не перший рік. Завжди користується попитом, підопічні задоволені. Зазвичай стрижка коштує 29 гривень 20 копійок.

— А жінок безкоштовно стрижете?


— Звичайно. До 8 Березня.

— Які ще заходи до Дня козацтва?

— Карантин. Жодних масових зібрань, щоб не наражатися на небезпеку, — переконана Олена Юріївна. — У мене дитина-школярка, то навіть там заходи до свята тільки у класі, ніяких загальношкільних зібрань.

Вікторія Товстоног, тижневик «Вісник Ч» №42 (1796), 15 жовтня 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Сосниця, День захисника України, безкоштовна стрижка, «Вісник Ч», Вікторія Товстоног

Добавить в:


ЦентрКомплект