Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Чернігові перекриють рух на п'яти вулицях Старої Подусівки через будівництво каналізації


У Чернігові перекриють рух на п'яти вулицях Старої Подусівки через будівництво каналізації

У Чернігові з 15 жовтня по 30 листопада перекриють рух транспорту на п'яти вулицях на Старій Подусівці. А саме на вулиці Перемоги, Московській, 21 Вересня, Панаса Мирного та Кримській. Таке рішення ухвалив виконком міськради.Це пов'язано з будівництвом централізованої каналізації у приватному секторі на Подусівці. Роботи проводитиме «УТБ-ІНЖИНІРИНГ».

Проект реалізують за програмою «80/20». Вона передбачає співфінансування міського бюджету і мешканців, де на кожну вкладену людьми гривню місто дає чотири бюджетних. Вартість цього об’єкту - 13 мільйонів гривень, частка населення в ньому становить 2 мільйони 600 тисяч.


Як повідомили в прес-службі Чернігівської міської ради, будівництво розраховано на 2 роки. Проект поділений на 2 черги. Перша черга – прокладання самопливного каналізаційного колектору, друга – влаштування комплектної підземної каналізаційної насосної станції. Крім того, у планах і асфальтування території приватних секторів, зокрема й вулиці Перемоги.


Щоб збільшити, натисніть на мапу

UA: Чернігів. Схема: Прес-служба Чернігівської міської ради

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: перекриття руху, виконком, будівництво каналізації

Добавить в:


ЦентрКомплект