• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Чернігові зруйнований під час війни Покровський собор зобразили на склі


Радио

У Чернігові зруйнований під час війни Покровський собор зобразили на склі

Поблизу Катерининської церкви у Чернігові на скляному стенді з'явився Покровський собор. Цей проєкт є тестовим, розповіла заступниця начальника управління культури міськради Катерина Литвин.“Задля того, щоб чернігівці знали, що Катерининська церква була не сама по собі, а ще й з Покровською церквою, до свята 14 жовтня, Покрови Пресвятої Богородиці, ми вирішили його встановити. Обрали спеціально кут, щоб коли силует Катерининської церкви співпадав з малюнком на склі, можна було побачити, якою ця Покровська церква була, прибудована до Катерининської церкви. Дзвіниця церкви була дерев'яною, в 1941-му році її спалили і в 1946 зовсім зруйнували і не відновлювали”.

За словами Катерини Литвин, стенд виконаний із антивандального скла, воно вмонтоване в металеву конструкцію.
“Після зими, якщо він вистоїть і не буде ніяких моментів, то ми це все залишаємо, робимо більш грунтовним і далі продовжуємо робити інше. Наступна наша ідея це П'ятницька церква”

Скляний стенд з Покровською церквою оплатили меценати, так як на цей об'єкт не було закладено грошей в міському бюджеті, сказала Катерина Литвин.

UA: Чернігів. Фото: Катерина Литвин

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Покровський собор, скляний стенд, Катерина Литвин

Добавить в:
 
 


Центр Комплект