Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У МОН заявили, що учні, які були на самоізоляції через контакт із хворим на COVID-19, не зобов'язані проходити тест


У МОН заявили, що учні, які були на самоізоляції через контакт із хворим на COVID-19, не зобов'язані проходити тест

Особи, які мали контакт із хворим на COVID-19, мають лише відбути 14-денну самоізоляціюУчні не зобов'язані проходити тест і подавати до школи документи про стан здоров'я для продовження навчання після самоізоляції через контакт із хворим на коронавірус COVID-19. Про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти та науки України.

"Згідно з постановою уряду №641 та постановою головного державного санітарного лікаря №50, для осіб, які мали контакт із хворим на COVID-19, строк самоізоляції становить 14 днів. У разі підтвердження випадку СОVID-19 в одного з учнів, усі інші учні відповідного класу або групи визнаються такими, що потребують самоізоляції", – пояснили у МОН.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У трьох школах Чернігова учні пішли на дистанційне навчання через коронавірус


Водночас відповідні акти не передбачають обмежень щодо відвідування закладів загальної середньої освіти у зеленій, жовтій чи помаранчевій зонах учнями, які не є хворими, у яких відсутні будь-які ознаки або симптоми захворювання, зокрема на СОVID-19, і які перебували на самоізоляції винятково через контакт із хворим на COVID-19.

"Після завершення терміну самоізоляції для зазначеної категорії учнів не передбачено обов'язкового проведення лабораторних тестувань, зокрема методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) та імуноферментного аналізу (ІФА)", - наголосили у МОН.Раніше народний депутат, голова парламентського Комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак повідомляв, що заяви про те, що у школах немає антисептиків, – це перебільшення. У більшості шкіл все це є, але запасів вистачить на тиждень чи на місяць, тобто ще є час, щоб виділити кошти та провести закупівлі.

Джерело: Zik.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: самоізоляція, ПЛР-тест, школярі, МОЗ

Добавить в:


ЦентрКомплект