Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Болюче питання на Шевченка, 160А – вирішили!
Рекламодателям

Радио
Радио

Болюче питання на Шевченка, 160А – вирішили!

Болюче питання мешканців багатоповерхівки, що по вулиці Шевченка, 160А, нарешті вирішили. Вже другий день вони користуються ліфтом.Ми вже розповідали про проблему будинку у сюжетах. Нагадаємо, що близько року фактично при робочому ліфті, жильці вимушені були ходити пішки. Причиною такого дискомфорту став пошкоджений електрокабель, який працював в аварійному режимі. Він не витримував великих навантажень. І щоб не залишитися взагалі без світла, мешканці мали відключити ліфт. Оскільки кабель знаходиться на балансі комунального підприємства «Обласний навчально-виробничий центр», що розташовується прямо в будинку, люди чекали поки обласна рада вирішить питання щодо фінансування на придбання нового обладнання.

І от разом з мешканцями позитивних змін дочекалися і ми. Адже постійно слідкували за розвитком подій.

Юрій Кульгейко, директор комунального навчального закладу «Чернігівський обласний навчально-виробничий центр»: «Було виділено 250 тисяч гривень для збільшення статутного капіталу мого комунально-навчального закладу, які було заплановано використати для ремонту даного кабелю. Була проведена тендерна процедура. Був складений проєкт-кошторис, згідно якого на потреби було необхідно 165 тисяч гривень. В результаті, після проведення конкурсу, замовник згодився зробити дану роботу за 105 тисяч гривень».


Роботи тривали протягом тижня. І хоча згідно з документацією мали прокласти новий силовий кабель до 28 вересня, завершили все достроково, аби люди якомога швидше мали змогу користуватися ліфтом.

Кабель загальною протяжністю 218 м. Надійний і сучасний. Має сертифікат якості з гарантійним терміном до 20 років, запевняє директор центру.

Мешканці будинку не стримують емоцій. Радіють, що нарешті повернулися до колишнього комфортного життя.

Жильці сподіваються, що кабель замінили на совість. Ліфт відтепер працюватиме постійно і подібних незручностей більше не виникатиме.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Шевченко 160А, силовий кабель, ліфт, Юрій Кульгейко, Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект