Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » ЦВК зареєструвала ще трьох кандидатів на проміжних виборах за 208 округом


ЦВК зареєструвала ще трьох кандидатів на проміжних виборах за 208 округом

Центральна виборча комісія на своєму засіданні 23 вересня зареєструвала ще трьох кандидатів на проміжних виборах за 208-м округом — Володимира Василевича, Івана Симоненка та Михайла Цісельського. Всього за цим округом вже зареєстровували 12 кандидатів у народні депутати України.Про це йдеться в офіційному повідомленні ЦВК.

Володимиру Василевичу, 55 років, він - уродженець селі Вежиця Рокитнівського району Рівненської області. Має власну клініку «Клініка доктора Василевича» та є президентом громадської організації «Україна проти свавілля чиновників». Самовисуванець.

Іван Симоненко, 63 роки, народився в селі Короп’є Козелецького району. Тимчасово не працює. Балотується від партії «За Права Людини».

Був членом КПРС, Партії праці, співголовою «Руського блоку» (політична партія, у травні 2014 року її діяльність заборонили через суд). Народний депутат України другого скликання.

Чотири рази балотувався в народні депутати — у 1998, 2000, 2002, 2006 роках. Двічі самовисуванцем, в також від виборчого блоку «Руський блок» та від партії Наталії Вітренко «Народна опозиція».

Михайло Цісельський, 38 років, народився в селищі Ікаб’я Каларського району Читинської області (Росія). Офіцер запасу Міноборони. Самовисуванець.

Згідно з електронною декларацією, працює в Київській Правничій Компанії.

Нагадаємо, раніше ЦВК вже зареєструвала девʼятьох кандидатів у народні депутати України в ОВО № 208 – Олексія Оскера, Михайла Побігая, Сергія Суханова, Івана Донця, Олега Ляшка, Віталія Чорного, Василя Крутчака, Анатолія Григоровича Гунька та Анатолія Миколайовича Гунька.

Крім того, Людмилі Давиденко, дружині загиблого нардепа по 208-му округу Валерія Давиденка, ЦВК відмовила в реєстрації.

Також ЦВК не зареєструвала Олександра Лузана. В обох випадках причина відмови - відсутність необхідних для реєстрації документів.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ЦВК, 208 округ, вибори, кандидати

Добавить в:


ЦентрКомплект