Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Поліція відкрила 43 справи через порушення виборчого процесу


Поліція відкрила 43 справи через порушення виборчого процесу

Правоохоронці за минулу добу відкрили ще одне кримінальне провадження за фактом порушення виборчого процесу. Усього відкрито 43 кримінальних правопорушень.


Як повідомляє пресцентр МВС, упродовж доби до поліції надійшло 57 заяв та повідомлень, пов’язаних з виборчим процесом. Найбільше повідомлень зафіксовано у Закарпатській та Київській областях – 10, 7 – у Волинській, 6 – в Одеській, 5 – у Дніпропетровській, 4 – у Донецькій, 3 – у м. Києві, по 2 – у Миколаївській, Херсонській та Чернігівській, по 1 – у Кіровоградській, Луганській, Львівській, Рівненській, Сумській та Харківській областях.

З початку виборчого процесу правоохоронці зареєстрували 438 заяв та повідомлень, пов’язаних з виборчим процесом. До ЄРДР внесено відомості щодо 43 кримінальних правопорушень: 25 – пов’язані з порушенням виборчого законодавства, 18 – пов’язані з виборчим процесом. Складено шість протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з виборчим процесом.

Що відомо
  • Місцеві вибори призначені на 25 жовтня 2020 року. Одночасно на всій території країни виборці обиратимуть представників місцевих органів влади та міських голів.
  • У липні 2019-го Верховна Рада підтримала новий виборчий кодекс, тому вибори на місцях відбуватимуться за новою системою.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вибори, порушення, кримінальне провадження

Добавить в:


ЦентрКомплект