• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » «Ми обираємо життя» - девіз команди медичної клініки лікаря Поповича


«Ми обираємо життя» - девіз команди медичної клініки лікаря Поповича

СУСПІЛЬСТВО У Чернігові на вулиці Кільцевій, 16, вже два роки працює клініка доктора Поповича, в якій рятують життя сотням людей, які з певних причин опинились в залежності від алкоголю та наркотиків. І все це без взяття на облік і цілком конфіденційно. Окрім цього, в клініці лікують людей з різними психічними розладами.


Клініка виконує свої функції по детоксикації пацієнтів та виводу зі стану алкогольного та наркотичного сп’яніння відповідно до чинного законодавства та з ліцензією Міністерства охорони здоров’я. Тут працюють виключно професіонали своєї справи з досвідом роботи з хворими на алко- чи наркозалежність, а саме заслужений лікар України Олександр Миколайович Попович та лікар психіатр-нарколог вищої категорії Ігор Миколайович Мархай.

В клініці лікаря Поповича працюють за індивідуальним підходом, і розпочинається він з того, що лікар проводить консультацію з хворими та їх рідними. Лише після цього може розпочинатись процес лікування. Тут можуть приймати пацієнтів віком від 18 до 60 років. Зокрема, прийом пацієнтів відбувається лише за їх добровільної письмової згоди. Сам же курс лікування може тривати від кількох днів до 2 тижнів, відповідно до міжнародних протоколів лікування залежності.За словами директора клініки Дмитра Даниленка, вона була створена як альтернатива державним закладам з лікування алко- та наркозалежності.

- Наша мотивація – це допомогти всім людям, які цього потребують. Ми все робимо виключно в їх інтересах та задля їх найшвидшого одужання, - каже Дмитро.

Окрім прямого лікування за допомогою різноманітних процедур, в клініці доктора Поповича є можливість отримати консультативну допомогу хворим та їх родинам від психолога та психотерапевта.

- Ми консультуємо хворих та їх родичів з приводу залежності. Розповідаємо чому та як виникає хімічна залежність, порівнюємо та пояснюємо різницю між алкогольною, наркотичною та ігровою залежністю, – розповів лікар психіатр-нарколог вищої категорії Олександр Попович.

Лікування проходить у комфортних умовах, що сприяє швидкому одужанню пацієнтів.
- Для пацієнтів є кімнати з поліпшеними умовами. Так, саме кімнати, адже палатами ми їх не називаємо, аби хворим було легше сприймати лікування. Також є власна їдальня, процедурна та кімната для відпочинку, - зазначив Олександр Попович.У кімнатах пацієнтів наявні телевізори, санвузли, кондиціонери, підключений швидкісний інтернет. Окрім цього, клініка лікаря Поповича вирізняється якісним та здоровим харчуванням. Зокрема, хворим можуть готувати на парових машинах та мультиварках, вартість ліків та харчування входять до загальної вартості лікувального курсу.

За потреби хворі можуть знаходитись в лікарні разом зі своїми родичами.Є проблема? Не треба думати, що її так легко вирішити самому чи самотужки допомогти близькій людині. У питанні залежності варто довіритись професіоналам. Лікування в клініці лікаря Поповича допоможе впоратись із залежністю та поверне вас або вашу близьку людину до повноцінного життя.

Контактні номери клініки:

(066)641-68-98;
(093)515-90-07;
(096)164-90-97.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Попович, клініка, алкоголізм, наркозалежність, лікування, Кільцева

Добавить в: