Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Василину призначили новим прокурором Чернігівської області


Василину призначили новим прокурором Чернігівської області

Прокуратуру області тепер очолюватиме новий керівник – 39-річний Сергій Василина. Новопризначенця представив заступник Генерального прокурора Гюндуз Мамедов.Сергій Василина закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого. В органах прокуратури працює з 2003 року. За цей час обіймав керівні посади в прокуратурах Донецької, Кіровоградської. Також працював у прокуратурі Запорізької області та в Запорізькій облдержадміністрації.

Згідно з електронною декларацією, в Запоріжжі має в безоплатному користуванні квартиру площею більше 100 квадратних метрів. Іншої нерухомості не задекларував. Користується двома авто – Kia Sportage та Mini Cooper.

За минулий рік заробив майже 600 тисяч гривень, його ж дружина задекларувала майже півтора мільйона гривень.

Готівкою тримає 15 тисяч доларів та 10 тисяч євро.

Одружений, має двох доньок.

Нагадаємо, до цього прокуратуру області очолював Андрій Парусов. Його призначили 15 листопада 2019 року. Як пояснила Суспільному прес-секретар чернігівської прокуратури Тетяна Похілько, це – рішення кадрової комісії, яке пов’язане з реформою цієї структури.

«У нас була прокуратура області. Вона була реформована в Чернігівську обласну прокуратуру. Тобто, з’явилась нова організація. І в цю прокуратуру, нову, увійшли тільки ті люди, які пройшли атестацію. І керівник прокуратури, і начальники відділів, які в нас не призначені, займають посади тільки по рішенню кадрової комісії».

Прокуратури областей розпочали роботу з 11 вересня. Сама ж реформа почалася ще минулого року, каже Тетяна Похілько.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: призначення, прокурор області, Сергій Василина

Добавить в:


ЦентрКомплект