Чернігів - моя «Батьківщина»

 

АКТУАЛЬНО «Дивіться, який під’їзд у нас був раніше – жах. Скільки не зверталися до комунальників, жодного разу вони не зробили якісний ремонт», – показує світлини обшарпаного і брудного під’їзду свого будинку на вулиці Серьожникова, 7 Ірина Россольна.

На світлинах видніються руді латки на стінах та стелі, обдерті та розмальовані панелі, розбиті поручні. На деяких поверхах немає навіть лампочок. Ситуація, дійсно критична та жахлива.
«Нині ж, до нашого під’їзду приємно зайти: пофарбовані панелі, вікна, стеля, що не протікає, - продовжує пані Ірина. – Ми з сусідами, навіть, помітили, що самі мешканці стали дбайливіше ставитися до свого під’їзду. А все завдяки міській партійній організації ВО «Батьківщина». До кого тільки ми не зверталися, а допомогли лише вони.»Команда Чернігівської міської партійної організації «Батьківщина» єдина політична сила, яка взялася навести лад в під’їздах багатоповерхівок:

«Коли ми починали цей проект «Твоя квартира починається з під’їзду», нас не підтримав жоден працівник комунальної сфери,- каже голова фракції, депутат чернігівської міської ради Іван Бакшун. – Ми реагували на кожне звернення чернігівців. А їх, повірте, було дуже багато. За роки нашої постійної і плідної роботи, нам вдалося відремонтувати понад 1000 під’їздів по всьому Чернігову. Нас провокували і навіть погрожували. Проте, команда «Батьківщини» невтомно працювала, аби життя людей було комфортним. Нині нашу програму перехопили працівники управління ЖКГ міста і успішно її продовжують. Ми пишаємося зробленою роботою. Бо переконані, саме «Батьківщина» завжди захищає інтереси простих людей».До ремонту команда «Батьківщини» завжди підходила професійно: « Це був не просто косметичний ремонт чи банально пофарбовані панелі, - розповідає депутат Чернігівської міської ради Олександр Антонов. – Це була якісна і капітальна робота. Від штукатурки і до заміни плафонів – усе було зроблено на совість. Тому то й нині, зайшовши до під’їзду, відремонтованого нашою командою, відчуваєш затишок і комфорт.»

Та на самому ремонті під’їзду робота «Батьківщини» не завершувалася. В рамках цього проекту в місті відремонтовано більш ніж 1500 дитячих майданчиків та прибудинкової території.

«Подивіться, ось гойдалка, яку встановили нашим дітям за сприяння Чернігівської міської партійної організації ВО «Батьківщина», - показує мама двох дітей Галина Власенко. – Наша вулиця Толстого віддалена від центру і ми добре розуміємо, як воно виводити дитину на майданчик, де немає жодної якісної гойдалки. Наприклад, лавочки біля під’їзду – це також робота «Батьківщини».

Та це лише один, із 30 запропонованих мешканцям Чернігова, проектів. В Чернігові команда «Батьківщини» опікується освітою, медициною, екологією, соціальною сферою. До спеціалістів міської партії «Батьківщина» щодень звертаються люди за допомогою: «Люди не розуміють нарахування тарифу за ЖКГ, бо не бачать куди саме йдуть їхні гроші, - розповідає голова Чернігівської міської партійної організації ВО «Батьківщина» Світлана Кудлаєва. – Щодня до офісу партійної організації приходять чернігівці зі скаргами на неякісні послуги ЖКГ. У нас працює «Центр захисту громадян». Там спеціалісти пояснюють людям їхні права».

Єдина надійна партія «Батьківщина», офіс якої не зачиняється. Люди обирають саме «Батьківщину», бо хочуть розвитку для своїх родин. Прагнуть бачити позитивні зміни, не лише в центрі міста, а й на окраїнах.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: «Батьківщина»

Добавить в:


ЦентрКомплект