Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Шість років тюрми і три роки позбавлення прав за смерть двох людей


Шість років тюрми і три роки позбавлення прав за смерть двох людей

З вересня Козелецький райсуд оголосив вирок 57-річному Володимиру Руденку, водію фури «АТБ», що розвозила товар по Україні. 6 років тюрми та 3 роки позбавлення права керування транспортними засобами. Все це за смерть двох козельчан 24-річного Максима Гуляницького та 47-річного Анатолія Циби.


Обидва були далекобійниками. Стояли на трасі, ремонтували свою фуру — міняли колесо. І тут у причіп вдаряється інше авто. Удар був такої сили, що фура «Вольво» зрушила з місця і проїхала метрів зо три, у неї луснуло колесо, а «МАН» промчався по водіях. Кров і мізки розлетілися по асфальту. Зупинилося авто лише за сорок метрів.

Тоді була версія, що водій заснув за кермом. Та на суді він так і не зміг достеменно пояснити, чому не помітив чоловіків. У Максима Гуляницького вдовою залишилася молода дружина і напівсиротою на той час однорічна дитина. У Анатолія Циби дружина, донька і онука. Сам водій і його рідня просили вибачення у родичів загиблих. Сім’я Анатолія не наполягала на надто суворому покаранні за умови, що таки буде позбавлення волі. Вдова Гуляницького вимагала довічного ув’язнення. Хоча їй перерахували 70 тисяч гривень, та вона відмовилась від тих грошей.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №37 (1791), 10 вересня 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ДТП, вирок, Володимир Руденко, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:


ЦентрКомплект